Помощ!!! Въпрос за столче...

  • 1 630
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 970
Здравейте, мами.ИМам нужда от помощ.  Не мога да сваля тапицерията на столчето за кола , за да го изпера Rolling Eyes.Някой има ли идея как става свалянето?Стол4ето е 2-ра група- до 18кг. Ето такова

# 1
  • Мнения: 7 640
възможно е и да не може да се сваля без да се налага да я шиеш после.
Пробвай с перяща прахосмукачка или препарат за тапицерия.

# 2
  • София
  • Мнения: 250
Ааа, това си е голяма борба.
Нашето не е точно същото, но беше мъка докато я свялихме и още по-голяма, за да я сложим!
Виж дали около закопчалката отпред имаш една катарама, през която се изважда (малко трудно и още по-трудно се вкарва) целия колан. Става въпрос за мястото, от което се регулира колана.
И непременно запомни как точно преминава колана през катарамата и през самата тапицерия, за да го сложиш по-лесно.

# 3
  • Мнения: 4 970
Благодаря ви , момичета! Имам  на предния колан за регулиране нещо като пластмасово ези4е за застопоряване вероятно newsm78. А този колан минава през една миниатюрна "катарама", или по-скоор бутон, който  освобождава колана...( лелее- и аз как го обясних ooooh!)

# 4
  • София
  • Мнения: 250
еми то и аз така ти го обясних  Embarassed
ама е точно това
При мен тази катарама се стиска и освобождава колана, за да може да се регулира. Накрая колана завършва с двоен шеф и е трудно да се изкара през отвора, но в много краен случай може да го разпориш и после да го зашиеш. Ние успяхме някакси да го избутаме и после да го вкараме обратно.
хаха, интересно звучи и това обяснение, дано ти свърши работа  Crazy
Успех!

# 5
  • Мнения: 4 970
Разбрах те Peace. Мерси  bouquet А само последно да питам, този  дунапрен който  е под дамаската  дали няма да  се "раздроби" или нещо такова newsm78.Имам намерение да изпера тапицерията в пералнята.Всъщност- дали  е позволено?

# 6
  • София
  • Мнения: 250
труден въпрос
При мен на тапицерията си имаше знак, че може да се пере и аз смело и безотговорно пуснах в пералнята и на двете столчета тапицериите (баткото има от тези за по-големи, само седалка), само че на 30 градуса и с центрофуга само накрая.
Поражения нямаше, само малко поизбеляха, въпреки че ползвах прах за цветно пране...

Общи условия

Активация на акаунт