Кирил Вълчев vs Албена Вулева

  • 3 178
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 952
http://life.dir.bg/2007/06/15/news1786011.html

Много обичам като някой ги протупа тия.

# 1
  • Мнения: 83
Тая пък Вулева ми е толкова...........Огледало няма ли си  newsm78,ако бях на Киро от нея щях да започна!!! #2gunfire

# 2
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Аз я видях тая дама...на Златни...отвратителна ми е

# 3
  • Мнения: 1 952
Отвратителна наистина.
Как съм се смяла преди време, даваха как Теди Велинова нарита репортерката й, която беше уникално тъпа и грозна.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Аз не мога да си обясня как не я е страх да излиза...и не вижда ли колко е противна на хората и кой изобщо я гледа?  newsm78

# 5
  • Мнения: 3 622
Тя не вижда себе си на какво прилича, седнала хората да оправя. Незнам защо се мисли за голямата работа

# 6
  • Мнения: 599
Имам един познат,при когото са спали тези дни/той има почивна база на "Златните"/.Та той ми разказа за случката с Киро и ми каза,че тези двете репортерки на Вулева са страхотни СМРАДЛИ.Нито се къпели,нито пък се перяли.Въобще-грозна картинка.Тя пък/Вулева/спала заедно с някакъв,който приличал на гей и като си тръгнали оставили невероятна кочина.В стаята и намерили червени прашки и куп използвани презервативи.СМРАДЛИВЦИ!!!А иначе оплюват хората. #Cussing out

# 7
  • София
  • Мнения: 11 102
Много се забавлявам с предаването и, понякога има попадения.  Wink

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Абе, може и да има, но преди години ми направи лошо впечатление и от тогава не я гледам. И то не с нещата които казва за хората, някои харесват такъв стил на коментиране. Но кажете моля ви се може ли една очевадно перхидролена блондинка да коментира друга такава, че била тъпа, щото "той перхидрола на никого не прощава". Чудно ми беше това от собствен опит ли го знае.  newsm78

# 9
  • Мнения: 46
Гледам я и искрено се забавлявам на предаването й. Не мога да разбера защо я вземате толкова насериозно, тя не е сериозна журналистка ами някаква си там борещата се за внимание и ето всички я познават. Забелязала съм, че макар и рядко когато хората, които провокират да се изложат самички за да имат материал за плюене се държат спокойно с усмивка и не се поддават на глупостите на репортерите - не се получава добър материал за тях. Казвам си  ей така трябва да се държат всички, които имат "късмета" да налетят на Албена Вулева. Mr. Green

# 10
  • Мнения: 6 417
Не й гледам предаването на Вулева, но в ХИТ-а в "Младост" и "Люлин" персоналът още разказва как забравила да си плати покупките.  Whistling

# 11
  • Варна
  • Мнения: 3 415
na_ga, да да...беше точно с някакво момченце тип ГЕЙ...такова слабичко, нежничко... Flutter

# 12
  • Мнения: 677
Нагло екипче, пляскал съм ги и аз..

# 13
  • Мнения: 304
Тая пък Вулева ми е толкова...........Огледало няма ли си  newsm78,ако бях на Киро от нея щях да започна!!! #2gunfire

 newsm10

# 14
  • Мнения: 6 417
Горката Вулева! Сменила е гаджето културист с гей  Shocked Ама май все операторът й го отнася. И Владо-Въргала го беше млатил в един асансьор  Joy

Общи условия

Активация на акаунт