Да живеем 200 години

  • 1 642
  • 26
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 552
"Всяко животно и човек, умрели от естествена смърт - умират от непълноценно хранене, т.е. дефицит на хранителни вещества."
Ей тва мноо ма кефи  Joy Joy Joy

# 2
  • Мнения: 2 331
 newsm12 Thinking
ПП:Да живеем 200 години? Rolling Eyes само,ако децата ми и мъжът ми се съгласят! 

# 3
# 4
  • Мнения: 2 331
абе,що никой не чете тук,а се бутаме в диетите?на никого ли не му се живее???здравословно???и темата за здравето си седи празна??? newsm12 newsm11 Weary smile3518 smile3511

# 5
  • Мнения: 2 959
Цитат
...„Поглъщането на витамините не носи полза” /Виктор Хубин, професор по медицина в Ню Йоркското медицинско училище Маутсииай/. "Всички витамини като допълнение, само правят нашата урина по-скъпа”... напразно харчим долари за витамини и минерали... инвестирайки в минерали и витамини, Вие инвестирате в благосъстоянието на докторите от медицината...
На мен пък това ми хареса, както и цялата статия- лекция на д- р Уолък, заслужава си времето. Поци, благодаря Ти! А по емотикона който си използвал за втората статия да разбирам ли че Ти харесва и на Теб?!
...само,ако децата ми и мъжът ми се съгласят...
Шолио2000, зависи как им поднесеш идеята, жената винаги постига това което иска!

# 6
  • Мнения: 2 331
  Kalida , newsm10
искрено съм убедена в това!

# 7
  • Мнения: 3 647
ох изчетай го сега да  видим кой храни са богати на мед, хром  и......
  bouquet

# 8
  • Мнения: 4 678
ох изчетай го сега да  видим кой храни са богати на мед, хром  и......
  bouquet

С храна само няма да стане.
Ще трябва май и от аптеката newsm78

# 9
  • Мнения: 3 647
ох изчетай го сега да  видим кой храни са богати на мед, хром  и......
  bouquet

С храна само няма да стане.
Ще трябва май и от аптеката newsm78
тези от аптеката не се усвояват и на 10% както пише и в самата статия  newsm78

# 10
  • Мнения: 2 959
...кои храни са богати на мед, хром...
Фараонке- последна и решителна, за храна богата на Cu се сещам за скоро обсъждана от нас ядка- бразилски орех/ с нея имаш 2 попадения наведнъж- Cu и Se/ като 100gr от нея Ти покриват дневните нужди, а също и в суровите фъстъци/ 150гр/, слънчогледовото семе/ 150гр/, също суровата леблебия, също има в ч. дроб и стридите/ но Ти нали си вегетарианец и затова не ги обсъждам/. Недостика на мед е в основата на много проблеми като анемиа, тироиден дисбаланс, дори и диабета. Медта е важен минерал, който е в основата на норм. телесна дейност, помага за създаването на колагена/ протейна който помага на кожата ставите да са в добро съст- е/. За Cr също много може да се пише- той е в основата на здрав. метаболизъм на карбсовете, мазнините, протейна за чов. тяло, регулира нивото на кр. захар...Добри хран. източници на тоз важен елемент са морковите и картофите.
Като се замислиш един балансиран хран. режим включващ всички хран. групи може да направи чудеса, елиминирайки нездравословните "комфортни" рафинирани захари, бели брашна, пържени храни, нали?! Успех Ти желая в откриването на своя вътрешен баланс!

# 11
  • Мнения: 3 647
...кои храни са богати на мед, хром...
Фараонке- последна и решителна, за храна богата на Cu се сещам за скоро обсъждана от нас ядка- бразилски орех/ с нея имаш 2 попадения наведнъж- Cu и Se/ като 100gr от нея Ти покриват дневните нужди, а също и в суровите фъстъци/ 150гр/, слънчогледовото семе/ 150гр/, също суровата леблебия, също има в ч. дроб и стридите/ но Ти нали си вегетарианец и затова не ги обсъждам/. Недостика на мед е в основата на много проблеми като анемиа, тироиден дисбаланс, дори и диабета. Медта е важен минерал, който е в основата на норм. телесна дейност, помага за създаването на колагена/ протейна който помага на кожата ставите да са в добро съст- е/. За Cr също много може да се пише- той е в основата на здрав. метаболизъм на карбсовете, мазнините, протейна за чов. тяло, регулира нивото на кр. захар...Добри хран. източници на тоз важен елемент са морковите и картофите.
Като се замислиш един балансиран хран. режим включващ всички хран. групи може да направи чудеса, елиминирайки нездравословните "комфортни" рафинирани захари, бели брашна, пържени храни, нали?! Успех Ти желая в откриването на своя вътрешен баланс!
мила за пореден път ти  благодаря
за бразилския орех - много мазен ми идва но сланчогледовото семе е добро попадение
 фъстъците са канцерогенни в бг - хванаха около  няколко тона такива -ще има да ги ядем с години .......
 Hug Hug

# 12
  • Мнения: 2 959
Поци, използвам темата Ти защото се натъкнах на интересно интервю по отн- е на дълголетието, нали става?!
Става въпрос за 111-год японец Томоджи Танабе , който споделя тайната си. Според него дълголетието си дължи на здравословният начин на живот- без цигари, без алкохол и с всекидневна чаша с мляко в менюто си, разбира се и спец. японски н- н на хранене/ зеленият чай, морски дарове, зеленчуци.../, както и здравите семейни връзки/ тук си приличате, нали Атлете, жалко че не виждам подписа Ти?!/.

# 13
  • Мнения: 4 678
Даааааааааааааааааа Hug Hug Hug

# 14
  • Мнения: 4 678
Добре,но други виждат потписа,ти защо не го виждаш ?newsm78

Общи условия

Активация на акаунт