Пъпчици около очите?

  • 9 818
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 86
Мили мами, преди време забелязах малки пъпчици на клепачите на малката. Те са много, много малки- като връх на игла, червени на цвят, ту се губят , ту пак се появявт. Не мога да разбера дали е алергична реакция или е от нещо друго. Пъпките са толкова малки, че тя трябва да спи , за да се видят. Понякога се получавт и на долния клепач. Според вас това от алергия ли е и от какво може да е алергична?

# 1
  • Мнения: 1 225
Най-добре да я види педито ви.
Дано да е всичко ок.

# 2
  • Мнения: 100
И на моята бебка се появяват понякога такива пъпчици. Педито каза , че това е от потта. Ако е алергия ще ги има и на други места освен около очите. А да да не би да я мажеш с нещо там? Ако да тогава е възможно да е алергия.

# 3
  • София
  • Мнения: 717
Съвет от мен -  направи едно изследване за стафилокок, натривка нос - гърло - око. На мойта дъщеря две години не можаха да разберат от какво е, докато един прекрасен ден, купувайки поредното алергично лекарство, един господин от опшката в аптеката ме посъветва да взема секрет. Уморих ги за отрицателно време, след направена антибиограма. Успех!

# 4
  • Мнения: 344
И ние имаме такива пъпчици.Това е защото се поти.А също така и защото си търка очичките.Така каза педиатърката.Аз я мажа с крем Бочко.

Общи условия

Активация на акаунт