Някой по-в час ако може да помогне, за самолетен билет до Берлин

  • 595
  • 10
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 4 974
Здравейте банда!
Ударете едно рамо!
Ровя в интернет ама свят ми се завива.....
Предстои ни да пътуваме до Берлин с голямата щерка ( на 7 години) през август.И както се сещате ми се иска да намеря възможно най-евтините билети.Знам че без пари не става ама ако все пак има някоя добра душа и ми намери информация в нета за до 50 - 60 евро.....Нали има разни евтини компании...А, искам и да се върнем.....

Аз просто не съм много добра в търсенето в нет пространството, досега ровичках ама свят ми се зави..............

Много ама много ще съм благодарна...

# 1
# 2
  • Мнения: 2 891
Защо не попиташ и в някоя туристическа агенця. Няма да ти излезе по-скъпо.

# 3
  • Мнения: 3 423
Едва ли ще намериш евтини билети.
Опитай в condor.de и tui.de. Тези, както
и germanwings, летят до Берлин само от морето.
Еър БГ (Хемус Еър) държат монопола
по линията София - Берлин - София.
Цени - около 260 евро на човек.
Можеш по интернет да купиш, +20 евро такса.

Моя близка лети с Кондор от Бургас до Берлин
за 79 евро, но си е купила билета през март.

# 4
  • Мнения: 3 251
Защо не попиташ на летището за чартърни полети с обратен билет - кога има и на каква цена са.

# 5
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 374
Обади се в USIT COLORS, ще ти направят нужните билети веднага. Офиса им е до НДК, но имам адрес и телефон само за Варна.

http://www.usitcolours.bg/read.php?sect=air

# 6
  • Мнения: 64
каго пътувам, ползвам само Турист Сервиз - 9888108

# 7
  • Мнения: 9 050
Тия евтините за 50-60 евро са евтини в едната посока. А връщането ти отрязва главата. По-добре се консултирай с някоя туристическа агенция.

# 8
  • Мнения: 3 423
Тия евтините за 50-60 евро са евтини в едната посока. А връщането ти отрязва главата. По-добре се консултирай с някоя туристическа агенция.

Подвеждаща информация.
Пътувала съм за по 29 евро в едната посока.
Берлин - Бургас, Варна - Берлин.

# 9
  • Мнения: 1 258
Да,има такива евтини.Евтини са,когато се  купуват много по-рано.Няма гаранции за точно излитане и кацане.Възможно е своевременно премаршрутиране или анулиране на полет.Не е за хора,които гонят определени задачи или не са склонни на известна доза авантюризъм.Като не е и за пътуване с деца.

# 10

Общи условия

Активация на акаунт