седмачета

  • 2 828
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 157
Здравейте,знаете ли нещо за седмачетата-има ли някаква генетична връзка между това ако единия от родителите е седмаче и бебето да е такова или....От какво зависи това бебето да излезе цели 2месеца по-рано?Аз съм 6-ти месец и не знам какво ще правя ако тръгне да се ражда след 2седмици newsm78изобщо не съм готова Sad

# 1
  • Мнения: 14
Няма абсолютно никаква връзка. Аз съм седмаче и когато забременях леко се притеснявах, но работих до края на бременността и то доста интензивно и накрая преносих с 10 дни. Има една докторска приказка, че "При раждането на недоносено дете е голяма вероятността следващото да е недоносено". За преносените е същото. Пази се. Особено в жегите. Успех!

# 2
  • Мнения: 1 081
Няма връзка, но гледай да се пазиш и само спокойно, бебето ще дойде, когато е готово  Peace

# 3
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 375
Аз съм седмак, майка ми, баща ми, свекърва ми.
Когато бях бременна , лекарката каза, че има голям процент вероятност да родя по-рано.
Аз пък взех, че преносих   33uu

# 4
  • Мнения: 983
Незнам  newsm78 Мъжът ми е седмак, аз родих в осмия месец  Crazy

# 5
  • Мнения: 10 983
Аз съм седмак, а родих в 9 месец. Не вярвам да има връзка Wink

# 6
  • varna
  • Мнения: 1 012
и аз не вярвам да има връзка,но ти се пази много,че ако е седмаче-повече грижи и тревоги,а и никой не може да ти гарантира нищо-мойто е седмаче и знам какво е Peace

# 7
  • Мнения: 35
според мен няма никаква връзка.Просто бъди спокойна.Леко бременеене  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт