Тестове за овулация

  • 661
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте момичета, от около 5-6 месеца провим опити за бебче с моето Съкровище и сега имам един малко странен въпрос.  Възможно ли е в продължение на четири вечери тестовете ми за овулация да са положителни/ показват две червени чертички/.Започнах да ги правя на 8 ден от МЦ/09/06/ и 2-3 дни бяха отрицателни. На 12/06 вечерта  теста показа 2 бледи червени черти, този от 13/06 беше по наситен. Вчера на 14/06 не си правих, защото мислех, че е излишно и че не е въможно за 3ти ден да съм в ову. Днес реших просто да проверя и какво беше учудванета ми когато видях пак 2 черти . Кажете ми нармално ли е , възможно ли е и опасно ли е?

# 1
  • Мнения: 364
Добре дошла! Hug

Погледни в Библиотеката!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=20668.0

 Там е събрана и систематизирана важната информация. За тестовете е изписано много!
Прочети ги и, ако все пак имаш въпроси, ще ти отговорим!

Успех! Дано не се задържиш тук! Peace

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Мимоза, прочети внимателно темите от линка, който ти е дала Лав. Две чертички на тест за овулация не винаги означават положителен тест. Чертичките трябва да са с еднаква наситеност и дори тестовата да е по-тъмна от контролната. Две-три теми под твоята има също тема, където коментирахме интензитета на оцветяването; погледни и там. Според мен по-скоро не си отчела правилно теста. Успех!

# 3
  • Мнения: 130
Здравей Мимоза,  при мен също се получаваха положителни тестове за  овулация / еднакво наситени  и дори по наситена тестова  линия/ дори  и  след  овулацията в продължение на  5-6 дни /след това не съм правила/ , оказа се че съм бременна  и  точно поради тази причина и теста за  ову  е  отчитал такъв резултат.
Желая  ти  успех  Peace  според мен при теб има бременност  и  затова отчита  ову теста  положителен резултат    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт