Момчешки играчки за момиченца

  • 2 698
  • 49
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 999
Дъщеря ми има към 40 кукли - бебета  Crazy и 2 колички мачбокс/така май се казват  newsm78/. Едната й я подари Дани /приятелче/, а другата й я купих аз, защото видях колко много си играе с първата. А да - имаме и колите от филма "Колите" - също много любими. От 2 дни непрекъснато носи количката подарък от мен...

Купувате ли играчки за 'другия пол'? Кукли за момчета, коли и камиони за момичетата?

# 1
  • Мнения: 3 740
За щерката съм купувала камион с дървени кубчета, за синовете - кукли Батман и от сорта. Но като цяло съм привърженик на унисекс играчките. Умът и сръчността нямат пол.

# 2
  • Мнения: 2 567
Купувам. Моята винаги е обичала да си играе с типично момичешки играчки, но си пада и по количките. Като по малка почна да събира от тези металните и сега има доста. Има си и писти за тях. Наскоро поиска да и купим едно умалено копие на Ферара, което трябваше сама да сглоби. Много се учудих като го поиска, но и го взех и наистина детето си си го сглоби  Simple Smile
Освен към количките към други момчешки неща не е проявявала интерес.

# 3
  • Мнения: 321
   Да, купувам. Вече си имаме джип, дървено влакче, хеликоптерче, за по нататък не се знае какво още ще паркираме  Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 6 999
Но като цяло съм привърженик на унисекс играчките. Умът и сръчността нямат пол.

И аз бях...но Дариа не може да сглоби пъзел от 3 части, конструкторите си стоят и прашасват, играчките, които са различни фигурки да се пъхат в съответните им отвори и които купих, когато беше на 6 месеца, чак сега взе да ги разгадава  Crazy

Лошото е, че дъщеря ми изобщо не иска играчки. Ако я питам - само книжки иска, играчките й ги купуваме ...по интуиция... Whistling

# 5
  • Мнения: 199
Моят син страшно много обича момичешки колички!!!!!!!!!!!!Дори се притеснявах отначало но после се оказа че не е единствен ,Практически всички момчета на неговата възраст/той  почти на 2 годинки/ харесват тези колички! Като дойдем на детска площадка и видя някакво момиченце с такава количка знам какво  ще стане! Ужас ,рев и тръшкане! Дори и да имаме с нас всякакви момчешки играчки! Купихме му такава от съвсем обикновените,счупи я за 2 дни! Но не ми се иска да купувам на момче някаква качествена ,но скъпа количка!Все пак е момченце?

# 6
  • Мнения: 2 567
Аз не знаех, че пъзелите, конструкторите и подобните на тях играчки се водят момчешки. Значи на моята и това съм купувала и и е харесвало  Simple Smile

# 7
  • София
  • Мнения: 6 999
Летисия, за унисекс играчки ги смятаме с Кабо Алма пъзелите, конструкторите и сие....

# 8
# 9
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Моята играе с пистолети, колички, саби, камион, самосвал. Но не съм купувала, играе с това, което има брат й.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 10 809
Тери има няколко колички в наследство от племенника и си играе с тях.А баща и преди седмица я обзаведе с нова кола.Имаме и унисекс играчки.

# 11
  • Мнения: 2 807
Не съм купувала момчешки играчки на Ива, защото ги имаме в изобилие, нали си имаме батко.  Wink
Има няколко кукли и бебета, с които обаче не играе.
Това, че ги кърмят от време на време не го броя за игра  Laughing

Но като цяло съм привърженик на унисекс играчките. Умът и сръчността нямат пол.
И аз така  Wink

# 12
  • Мнения: 1 426
Да, разбира се. Даже когато ходим на рожден ден на момиченце, обикновено купувам някой шарен камион, например, защото знам, че подаръкът ни няма де се повтори с някой друг, а и съм забелязала, че момиченцата се радват.

# 13
  • Мнения: 920
Винаги се разхождаше с 2 мачбокс - по 1 във всяка ръка. И все й викаха малкия - даже с пола беше 1 път.
И се отразява, да знаеш - сега без кола май само то тоалетната ходи.

# 14
  • Мнения: 633
Тази година пожела дядо Коледа да и донесе джип с дистанционно и той донесе, разбира се.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт