подарък за 60-та годишнина, имате ли идеи?

  • 54 326
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 085
Другата неделя леля има юбилей и съм изпаднала в недоумение.Какво е подходящо за подарък според вас?

# 1
  • Мнения: 27 524
Зависи от нея, какви интереси има, какво харесва, какво й е безразлично. Щом ти е рода, не може да не знаеш нещо за това и така да се ориентираш. Зависи дали излиза, дали ходи на работа, дали чете, дали харесва картини, кристал, бижута, злато, дрехи... има много варианти  Hug

# 2
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Аз бих се постарала да й събера пълна дискография от любимата музика

# 3
  • Мнения: 922
Ако леля ти е дейна и работеща жена, то имаш много варианти в зависимост от интересите й.
Ако си затруднена в избора едно бижу според мен е винаги подходящ подарък.

# 4
  • Мнения: 75
Ако леля ти е дейна и работеща жена, то имаш много варианти в зависимост от интересите й.
Ако си затруднена в избора едно бижу според мен е винаги подходящ подарък.

 Peace

# 5
  • Пристанището на шейсетте кораба.
  • Мнения: 239
Ние сме пред същата дилема и майка ми и свекър ми тази година имат юбилей / стават на 60г/ още не сме решили какво на кого да купим и ние.
Ще следя темата

# 6
  • Мнения: 1 172
Бих подарила екскурзия, 1-2 дневна ако ще да е. Или кратка почивка. Мисля, че хората на тази възраст не се нуждаят от дрехи, покъщина, бижута, а от емоции.

# 7
  • Мнения: 216
Аз за последния рожден ден на майка ми не беше юбилей , та и подарихме дигитална рамка за снимки хванах сестрите ми да ми пратят техни , аз се промъкнах в наще докато ги нямаше с мъжа ми и понасъбрахме наши стари семейни като деца и т.н. сканирах ги и ги ка4их в рамката заедно с любимибулгарски песни( тук като 4е ли са ни по-скъпи тоника, тони димитрожа и други) и много се зарадва не бесхе трудно да и обясниме как се манипулира, може да седи на една снимка, слайд шоъ, само музика, комбинирано абе хареса и много. Peace

# 8
  • Виена
  • Мнения: 725
И ние септември месец сме на юбилей на свекъра (60 г.).Мъжа ми и сестра му се чудят какво да му подарят.За предния юбилей му бяха купили стенен часовник с надпис вътре " С много обич на татко!".А сега мислят да му подарят  или пушка( понеже е ловджия) или плазмен телевизор (понеже пък има нужда от телевизор в спалнята  Crazy).А  кръстника ми пък купи на баща си дигитален апарат (той също скоро има юбилей).

# 9
  • София
  • Мнения: 1 775
Ние подарихме на свекъра микровълнова, на свекървата щори. Това искаха да си вземат хората. Свекър ми стоя цяла вечер да я разучава и така и се радваше. Много мило ми стана.

# 10
  • Пристанището на шейсетте кораба.
  • Мнения: 239
Един въпрос, подаръка го измислихме сега сме в спор с мъжа ми букет да има или не, според него на мъж / става въпрос за баща му/ цветя не се подарява ли, а пък си мисля че трябва   юбилей е все пак. 
С букет или без? newsm78

# 11
  • Мнения: 22 427
Цветята според мен са един вид уважение към човека, на когото се подаряват.
Така че няма значение дали е мъж, или жена.
Един стилен букет би зарадвал и мъж.

# 12
  • Мнения: 1 668
Бих подарила екскурзия, 1-2 дневна ако ще да е. Или кратка почивка. Мисля, че хората на тази възраст не се нуждаят от дрехи, покъщина, бижута, а от емоции.

 newsm10

# 13
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Бих подарила екскурзия, 1-2 дневна ако ще да е. Или кратка почивка. Мисля, че хората на тази възраст не се нуждаят от дрехи, покъщина, бижута, а от емоции.

 newsm10
Тъкмо да напиша същото и хоп - изпреварили ме гледам!:)
Другата година и мама и тате стават на по 60, живот и здраве, и като ги гледам как още се трепят твърдо съм решила това да е подаръка. Почивка на планина, че морето е по- изнервящо.
Ако пък ти идва множко като финанси, може да се комбинирате с брат или сестра, или пък друга рода..... Убедена съм, че ще е неочаквано и че ще се зарадва много!

# 14
  • Мнения: 6 167
Бих подарила екскурзия, 1-2 дневна ако ще да е. Или кратка почивка. Мисля, че хората на тази възраст не се нуждаят от дрехи, покъщина, бижута, а от емоции.

 newsm10

един уикенд някъде - екскурзия. или спа-комплекс.
зависи каква леля е по-точно

Общи условия

Активация на акаунт