CPR - знаете ли нещо за това хомеопатично лекарство?

  • 860
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 955
Здравейте, някой знае ли това съкращение или така си се води. предписано ми е в потенция 200 и ми се иска да знам...

# 1
  • Мнения: 1 655
Да не е cuprum? То се съкращава CUPR, но за друго не се сещам.

# 2
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Здравейте, някой знае ли това съкращение или така си се води. предписано ми е в потенция 200 и ми се иска да знам...

 Щом ти е предписано, то ти е дадено с най-доброто желание да ти се помогне, нали не се съмняваш в това... попитай който ти го е предписал.  Peace

# 3
  • Мнения: 955
Да, Александър, сигурна съм в това...Наистина  Simple Smile
Тук ми дадоха за това съкращение Cuprum Metallicum, но аптекарката не беше напълно сигурна дали е точно това. Проблемът е , че лекатя е в Англия, пък аз в Чехия и общуваме само с мейл, пък не ми се иска да го притеснявам с въпроси много - познат ми е ми ги изписва, без да ми взима такса и така. Това ли е точно CUPR, имаш ли представа, Александър?
Светла1, благодаря ти много за отговора Simple Smile

# 4
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Да, съкращението на Cuprum e Cupr. и няма никакво такова хомеопатично л-во със съкращение CPR. !

 - Но какво точно е имал предвид - това само той си знае, така че най-добре се престраши да го питаш, още повече, че ако не е твоето хо л-во, и започнеш да доказваш Cuprum - 200, ще стане страшно!

# 5
  • Мнения: 955
Александър, много ме е срам от моето ужасно невежество  Embarassed , ама аз взех още на излизане от магазина 4 от Купрума ..
И писах на доктора след твоя отговор , сега имам мейл, че става въпрос за Сепия 200..
Да го взимам ли веднага,  или да изчакам известно време?
 doh  Много съм небрежна, лелееее, мъжа ми ще излезе прав

# 6
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Александър, много ме е срам от моето ужасно невежество  Embarassed , ама аз взех още на излизане от магазина 4 от Купрума ..
И писах на доктора след твоя отговор , сега имам мейл, че става въпрос за Сепия 200..
Да го взимам ли веднага,  или да изчакам известно време?
 doh  Много съм небрежна, лелееее, мъжа ми ще излезе прав

 - Да, веднага вземай от Сепията - тя освен другото, и  ще антидотира(ще прекрати действието) на Купрума.  Peace

# 7
  • Мнения: 955
Много съм ти благодарна, наистина, Александър!!! newsm51

Общи условия

Активация на акаунт