донор на яйцеклетки

  • 1 114
  • 3
  •   1
Отговори
здравейте.предстои ми инвитро,но проблема е при съпруга ми и ми предложиха да стана донор на яйцеклетки.мпля ви дайте ни някяква иформация,съвети и препоръки!
предварително ви благодаря

# 1
  • Мнения: 547
Ще правите инвитро,защото съпруга ти има влошен показател и понеже ще те стимулират и се предполага че организма ти ще отговори добре ти предлагат да дариш част от яйцеклетките,така ли?Първо кой ти предлага  и колко яйцеклетки искат от теб.Мисълта ми е,че първо трябва да мине стимулацията,за да се види как реагираш.Може и 20 яйцеклетки да ти извадят,а да се оплодят половината, а от тях само няколко да се развият добре.Принципно и един ембрион стига,за да забременееш,но никой не може да ти гарантира успех.Така че трябва сама да решиш.Успех и на теб и на другото момиче!

# 2
  • Мнения: 2 422
Защо не ако реагираш добре  Praynig Hugи може да помогнеш на нуждаещ се Thinking Peace ти решаваш  bouquet

# 3
  • Мнения: 77
здравей, едва днес прочетох въпроса ти. Даряването на яйцеклетки е лично решение и е свързано с намиране на отговора на множество въпроси от чисто етично естество, но ако все пак си преодоляла това аз съм от другата страна на ситуацията от тези, които се нуждаят от яйцеклетки. Знам, че реципиента поема финансово стимулацията на донора. Аз съм от Севлиево , ако се решиш пиши ми tan_o@abv.bg. Успех в бебеправенето.

Общи условия

Активация на акаунт