За хомеопатичното лекарство Chamomilla vulgaris

  • 930
  • 1
  •   1
Отговори
  • Някъде във Вселената :)
  • Мнения: 340
Здравейте на всички,
Понеже много ни мъчат зъбки, една позната ми препоръча да давам на малкия това лекарство, защото доста помагало. Аз съм взела потенция 30, но не знам какви дози и колко често да давам. Моля който е запознат да сподели. Благодаря предварително bouquet.

# 1
  • Мнения: 1 559
Ако искаш да лекуваш детето си с хомеопатия, заведи го на хомеопат (класически - такъв, който предписва хомеопатични лекарства според принципите и законите на хомеопатията, а не просто ги дава симптоматично на слука).
не знам какви дози и колко често да давам.

Никакви дози от никакво хомеопатично лекарство не давай, ако не ти е предписано от класически хомеопат. Да, Хамомила е едно от лекарствата за проблеми при дентиция, раздразнителност и повишена чувствителност към болка. Но далеч не е само то! Симптоматичното лечение без оглед на цялата картина (което само хомеопат може да прецени) не е добра идея. Ами ако детето ти не е Хамомила? Или ако прекалиш с дозичките? Може лекарството да не подейства, но може и да си докарате други неприятности(чувствителността към болка да се изостри още повече например; човечето да стане по-капризно и ревливо и т.н.). Не си правете експерименти!

Общи условия

Активация на акаунт