Топче,което се мести

  • 980
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
Топче,което се мести, само така мога да го определя. Преди повече от месец ми излезе едно топченце подб лявата мишница, на пипане болеше,веднага си помислихче е подкожен косъм,след два-три дни обаче изчезна,и за мое учудване забелязах че се е преместило под дясната мишница,много странно.След два-три дни изчезна и се появи на ръката ми или по точно разтоянието от мишницата към лакътят,и то от външната страна, не е голямо горе долу ми се струва че е колкото костилка на череша, това топче стои вече месец и не е изчезнало, но горе-долу по същото време се е появило такова и на дяснното ми бедро, точно на бедрото посредата.
Зная че трябва да ида на лекар, но в моя град лекарите са много прости и ми е интересно според вас какви са вероятностите.
Чувала съм че признаците на рак са свързани с подуване на лимфните възли, а тея топченца със сигурност не са подкожни косъмчета. Cry
Аз съм още на 20г.,дали е възможно да е рак.
Или някъкъв лимфон,не е зная какво е това,но прочетох някъде за умряла жена от лимфон???

# 1
  • Мнения: 558
не се шашкай! при рак топчетата не се местят.може да е подуване на лимфен възел,особено ако си си ударила ръката или пък пръст, понякога спадат и изчезват, друг път не...или пък някакво мастно образувание..отиди на лекар,че да си спокойна.Късмет! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт