Има ли някакъв начин да се почисти химикал от тапети?!

  • 2 318
  • 9
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Това ми е въпроса. Диването надраска цялата стена (чисто нови тапети) по продължение на леглото си с химикал.  Tired Аз съм бясна, а тя е толково горда от себе си!  ooooh! Каза, че така й харесвало... Crazy
Дайте някакаква идея за почистване, моля. Praynig

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
Не мисля,че има начин.Нашите бяха целите изписани със Z,след като баткото гледа филма за Зоро.Ядосвах се,но после свикнах с драсканиците и при следващия ремонт ги сменихме.

# 2
  • Мнения: 4 300
В общи линии май няма newsm78 Освен да лепнеш някакъв фриз отгоре...

# 3
  • София
  • Мнения: 1 775
Опитай да сложиш белина в/у драсканото. Имаше ефект, но не помня при маркер ли беше или при химикал  Embarassed. Другият вариант с коректор да покриеш участъците, ако не са много,де. Или с боички да хванеш общият тон, ако не са бели тапетите.

# 4
 Mr. Greenда смени тапета само там.....

# 5
  • Мнения: 1 187
Точно този "ефект" очаквам и върху новите стени у нас.  Crazy Затова се чудя още - латекс или тапети?  Thinking
В квартирата тук всички стени са "нарисувани", а на места където се опитвах да изчистя, тапета се е прокъсал, въпреки че са миещи се.  ooooh!

# 6
  • Мнения: 4 300
Точно този "ефект" очаквам и върху новите стени у нас.  Crazy Затова се чудя още - латекс или тапети?  Thinking
В квартирата тук всички стени са "нарисувани", а на места където се опитвах да изчистя, тапета се е прокъсал, въпреки че са миещи се.  ooooh!
Има и тема за миенето на латекса Mr. Green Повечето пъти май не се получава.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ще пробвам с белина, дано да стане.
Иначе явно ще се стигне до подмяната им - проблемът е, че ги поръчвахме и сега пак ще трябва да чакаме доста време, за да ги доставят.
Уф, много гадно... Да чакам до следващия ремонт, би означавало поне още 2 години да ги гледам така...

# 8
  • София
  • Мнения: 1 775
Да, но това са най- творческите 2 години и няма гаранция, че пак няма да бъдат изрисувани тапетите. Аз на моят дечко- вече голям му правех табло на стената. На него разрешавах да си рисува и сменях лисчето. Много се радваше и не драскаше на друго място.

# 9
  • Мнения: 4 111
Химикал се чисти със спирт, но незнам на тапетите дали може и дали няма да се размаже и да стане синьо петно. Може да пробвате на малък участък, който не се вижда много.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт