Помощ ужасен вирус

  • 1 319
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 67
Привет на всички,
много съм притеснена от три дни вече сме с повръщане и разстройство. Ходихме при педи, даде ни един куп лекарства, които пиеме с триста зора. Не иска да яде нищо, само пие чай и вода и ако озверее от глад, защото стомахчето съвсем се изпразва си изпива млякото или изяжда една солета.
На някой да му се е случвало? Колко време продължава и как ги карате бебоците да се хранят?
Ох съвсем ще откача  ooooh!.

# 1
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 291
Миналата година по това време моето дете изкара такъв вирус два пъти в рамките на месец. Беше станала кожа и кости. Не ядеше нищо. Аз не настоявах- доволна бях на няколко солети, сухарчета, банан.
Важното е да не се обезводни!
Изписаха ли ви Хидрасек? На моята много й помогна.
Колко време продължава никой не може да ти каже. Всичко зависи от силата на вируса и способността на организма да се справи с него.
Бързо оздравяване!

# 2
  • Мнения: 2 082
излишно е да даваш лекарства и да караш детето да яде при разстроено стомахче... чая и течностите са достатъчни за да не се обезводни детето.води се по него...

# 3
  • Мнения: 315
Преди 2 години аз и всички колеги в офиса изкарахме същия вирус, изглеждахме като призраци от изтощение. В една аптека ми дадоха билка- Червено подъбиче, мисля че беше.. С по 1-2 чашки от отварата се оправихме за 1 ден. Но не знам дали може да се даде на бебенце...

# 4
  • Мнения: 323
излишно е да даваш лекарства и да караш детето да яде при разстроено стомахче... чая и течностите са достатъчни за да не се обезводни детето.води се по него...
Споделям мнението ти.
Скорошно оздравяване

# 5
  • София
  • Мнения: 67
Мерси на всички, вече сме по-добре, нямаме разстройство и не повръща, само дето не иска да яде  Sad.
Ама се надявам и това да мине.

# 6
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Дъщеря ми преди две седмици беше с този вирус хранех я единствено с лечебната хумана на Милупа Peace

# 7
  • Мнения: 5 362
Миналата година го изкарахме 2 пъти.
Свещичките Вомитусхил и прахчето Ентерол ни помогнаха много.
После навакса с яденето Wink
Не се отчайвай,ще се оправи.Търпение Peace

# 8
  • софия
  • Мнения: 757
И племеника ми ( 9 месечен) беше така преди 10 дена. Пи Ентерол, но не искаше никакви течности (освен кърма)...уж се оправи. От 2 дена кашля, днес са му правили снимка, в начална фаза на пневмония е...
Оздравявайте бързо!!!!

# 9
  • Мнения: 81
Олеее, гадното вирусче и нас ни намери. Повръщаме, дрискаме Sad, не иска да яде...........чудо....вече четвърти ден без подобрение. Дупето алено червено е станало. Кога ще свърши този кошмар. Пера, простирам, гладя, няма край, пък и тези памперси все пропускат, че сме в долната граница на размера....Поне вода пие.
Желаем бързо оздравяване на нас и на всички бебчовци, каки и батковци.

# 10
  • Мнения: 61

има един лечебен сок на HIPP, ORS 200 /Рехидриращ разтвор пер-ос/ напитка от моркови и ориз/. не помня от каква възраст се дава, но е добро; помага за разстройството и съдържа нужните хранителни съставки. ползвали сме го при такова здраво разстройство, съчетано с повръщане. и се повлия детето много добре.

# 11
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
И нас ни пипна въпросния вирус Tired

Общи условия

Активация на акаунт