макс фактор мастърпийс

  • 1 337
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 105
ползвали ли сте тази спирала?
какви са ви впечатленията?
каква спирала бихте ми препоръчали за обем и дължина
ще съм ви много благодарна
сигурна съм че е имало и други такива теми но реших да ви попитам в нова Embarassed

# 1
  • Мнения: 661
Такава не съм. Ползвала съм 2000 calories на MF и съм много доволна. Другата спирала, от която съм доволна е  Volume Express на MAYBELLINE

# 2
  • Мнения: 341
Masterpiece не съм ползвала, защото обичам спирали, които наслагват и правят миглите тежки. Тази ги прави някак по-съвършени, разделени, подредени, дълги, гъсти.

За обем и дължина подкрепям viv@ и към това, което тя ти е предложила, добавям: L'Oreal Double Extention, също и L'Oreal Lash Architect.
Double Extention e двукомпонентна (не знам дали харесваш такива), придава дновременно дължина и обем. Под "обем" аз разбирам да наслагва и да прави миглите големи и тежки. Според мен това е много хубава спирала, но все пак има хора, които не я харесват, но май най-вече заради това, че е двукомпонентна.
Lash Architect не наслагва толкова, колкото Double Extention, но пък прави миглите някак повече и по-гъсти - различен ефект, но пак много добър.
 
Аз лично ползвам L'Oreal Volume Shocking. Тя е различна от всички останали спирали и наслагва най-много, даже прекалено много. Заради това много хора се оплакват, че клепа и слепва. Прави огромни мигли, но наистина много наклепани, не така разделени. Ако искаш да са ти разделени и да имаш "много" мигли, не взимай нея. Но ако искаш от разстояние да се виждат огромните ти мигли  - тя е решението. Зависи какъв точно ефект търсиш.

Е те тва ако не беше разбор на спирали!   Mr. Green

# 3
  • Мнения: 205
Ползвах я, миглите изглеждат страхотни, бях много доволна, но както с всички останали спирали, които съм ползвала на Максфактор изсъхна много бързо!

# 4
  • Мнения: 861
И аз съм много доволна от тази спирала. Вярно е, че не прави миглите тежки, но все пак всеки търси различен ефект. Дава на миглите и дължина и обем, без да ги сплъстява и стои много нежно и ненатрапчиво на окото.

# 5
  • Мнения: 1 733
И аз съм много доволна от тази спирала. Вярно е, че не прави миглите тежки, но все пак всеки търси различен ефект. Дава на миглите и дължина и обем, без да ги сплъстява и стои много нежно и ненатрапчиво на окото.
Peace И аз я ползвам от няколко месеца. Много съм доволна.

Общи условия

Активация на акаунт