Мъжете ви казват ли, че сте дебела?

  • 15 737
  • 152
  •   1
Отговори
  • Мнения: 407
Мъжете ви казват ли, че сте дебела? Особено след като сте родили и се чудете как да свалите омразните килограми.
Моя съпруг уж ми го казва на майтап, но това много ме засяга.

# 1
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Аз съм дебела. И си го знам. Моят мъж ми казва, че ме харесва и на мен това ми е достатъчно. Но не бих се засегнала, ако ми каже, даже сериозно, че ме смята за дебела. За мен това опира до степента на близост между двамата  Peace

# 2
  • Мнения: 5 468
Никога не ми го е казвал. (Егати лицемера newsm78)
Обаче отслабвам усилено напоследък и обещавам, че до септември ще съм стройна фиданка.
Но аз не съм толкова тактична. Той надебеля с 5-10 кг в последните години и аз постоянно го  щипя по сланинките (а аз какви имам ooooh!) и му викам: "Дебеланке!!!"

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
мислех си, че съм единствената, чийто мъж не се стърпява да си го каже директно  Embarassed
казва ми отвреме навреме, на мен ми става тъжно и обидно от това  Cry
той си ме харесва, ама иска да смъкна едно 5-6 кила...

# 4
  • Мнения: 407
Ето и при нас е така.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 423
Никога. Даже когато съм била слаба, ми е казвал, че ме харесва по - пълна.
Аз не се харесвам и непрекъснато се обиждам самичка, а той се смее Wink

# 6
  • Мнения: 9 865
Пък на мен на въпроса "Ако надебелея (не уточнявам от какво) ще ме обичаш ли или ще ме оставиш?" са ми отговаряли, че ще ме оставят... е, тоя аз го оставих. Кой ме бие по главата да питам такива неща...
Настоящият ми мъШ не отговаря така, харесва ме, не съм дебела (не съм и слаба), но ако надебеля (особено при бременност) той ще е последният който да ми създава комплекс от това. (надявам се)

# 7
  • Мнения: 1 629
Не би посмял. Споделих му за темата "Черна фантазия"  Twisted Evil

# 8
  • Мнения: 3 423
Мъжете ви казват ли, че сте дебела?

Не всички. Някои ги е страх да ми го казват.

# 9
  • Мнения: 677
Няма дебела жена, има малко алкохол!

# 10
  • Мнения: 5 103
Моят не може да ми го каже 48кг съм Peace

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
мюриель, моля, дай линк към тази тема за черната фантазия  Sick

# 12
  • Мнения: 4 371
Не. Даже като забременях и напълнях порядъчно, той ми каза, че така изглеждам по-добре и да гледам да не отслабвам след като родя Shocked Нещо извратено има в него явно.

Заради подписа ти ще сънувам кошмари Sick

мюриель, моля, дай линк към тази тема за черната фантазия  Sick
Деси, темата е на 1-ва страница.

# 13
# 14
При мен е обратното,бях много слаба и неможех да кача килограми,добре че родих две деца и сега изглеждам по-добре.Сега се старая да си задържа килограмите.

Общи условия

Активация на акаунт