Дали има парфюм с аромат на липа?

  • 15 935
  • 83
  •   1
Отговори
  • Мнения: 131
Днес ,минавайки по една улица с много липи,които ухаеха много приятно ми мина  през главата мисълта,че искам да си купя парфюм с аромат на липа.Ако някой знае име на такъв парфюм или дезодорантще го помоля да пише.

# 1
  • Мнения: 5 317
ха интересна тема.ще я следя.и аз харесвам аромата на липа.

# 2
  • Мнения: 1 290
И аз се чудих това тези дни,обожавам този аромат  Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 61
 Oha! и аз също ,ще следя...

# 4
  • Мнения: 3 339
Ето няколко парфюма, в състава на които, според описанието им, има липа:

Lacoste for Women



Ralph на Ralph Lauren




Beautiful Sheer на Estée Lauder



True Star Gold на Tommy Hilfiger





Нямам обаче лични впечатления от нито един от тези парфюми, така че нямам представа колко се усеща липата.

# 5
  • Мнения: 4 371
А на фрезии  Blush

# 6
  • Мнения: 3 339

Дуци, страшно много парфюми са с фрезия в състава си - излезнаха ми 215 резултата Crazy

Но не мога да прехвърля тук страницата с търсенето.
Наименованието на английски език на фрезията е freesia, а сайтът с описанието на парфюмите - ето този:

http://www.osmoz.com/index_menu.asp

Но, ако искаш компетентно и по-конкретно мнение, в ето този форум има хора, които могат да ти направят страхотно описание на парфюмите и да ти дадат отлични препоръки:

http://forum.cosmeticsclub.org/forum/index.php

# 7
  • Мнения: 4 371
Kissing Heart


Ей това ще ходя да помириша днес Simple Smile На Пако Рабан - POUR ELLE.

Последна редакция: нд, 17 юни 2007, 10:14 от Дуци

# 8
  • Мнения: 224
А дали бихме могли сами да си направим - ако се продава етерично масло от липа и няколко капки се разтворят в базисно масло? Това обаче е само предположение-предложение Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 290
Май няма да намерим липов парфюм  smile3514

# 10
  • Мнения: 131
Виждам,че има интерес към темата.Дано попаднем на съфорумки,които притежават такъв парфюм или дезодорант,та да споделят.

# 11
  • Мнения: 6 155
И аз искам липа или фрезия  Sad

# 12
  • Мнения: 4 371
Ау, ходих да мириша този на Пако Рабан, много е тежък и гаден, изобщо не ми мирише на фрезия Shocked
Ще пробвам с другите, въпреки, че не съм ги виждала в БГ Crazy

# 13
  • Мнения: 3 157
има:))))Аз ползвам вече 3-та опаковка-парфюма е на армани и се казва acqua di Gio-страхотен е мирише си 1:1 с липите.Много си го харесвам:)

# 14
  • Мнения: 1 290
има:))))Аз ползвам вече 3-та опаковка-парфюма е на армани и се казва acqua di Gio-страхотен е мирише си 1:1 с липите.Много си го харесвам:)
Изобщо не ми мирише на липа  Shocked

Общи условия

Активация на акаунт