инвитр-проблем

  • 2 215
  • 26
  •   1
Отговори
Здр.момичета! След 3год. лечения през май отидох на инвитро. На 14-ия ден след трансфера направих тест - отрицатлен. Нямям никакво кървене. На 20-ия ден направих кръвен тест-отрицателен , а и още нямям признаци за менструация. Толкоз дни не ми е закъснявало никога до сега, всъщност никога не ми е закъснявало. МОЛЯ ВИ не знам какво става!

# 1
  • Мнения: 7 718
Направи кръвен тест, във всяка лаборатория може. И днес работят някои.
Успех.

# 2
вчера правих един. нов ли да направя

# 3
  • Мнения: 902
Задължително се обади на лекаря си!
На мен ми е идвало на 21-ви ден след трансфер и отрицателни тестове, без никакви признаци преди това.

# 4
лекаря каза да спирам утрогестана  и да чакам да ми дойде

# 5
  • Мнения: 7 718
О, сега видях, че кръвният тест е отрицателен. Съжалявам. Няма нужда от нов. Sad

# 6
трябва ли да направя нов кръвен тест и тогава да спра лекарствата

# 7
  • Мнения: 7 718
Я, да повторим пак - ти направи на 20-я ден от закъснението и на 34-я ден от трансфера кръвен тест и той беше отрицателен, така ли? Колко беше, всъщност?

# 8
  • Мнения: 122
Mimiva съжалявам Sad Толкова дни след трансфер  и вече два отрицателни кръвни теста(макар че не казваш наистина колко е било ЧХГ-то всъщност newsm78),няма шанс оттук нататък... Confused
ако бяха уринарни тестове бих се усъмнила,но при кръвните грешка няма. Съжалявам много за неуспеха ти и искрено ти съчувствам. Cry

# 9
  • София
  • Мнения: 803
И аз съжалявам за отр. тест и ти съчувствам, но колкото по-бързо ти дойде толкова по-добре за теб, защото тепърва има да ти се пукат другите стимулирани фоликули и да преодоляваш хормоналната стимулация, а това си е дискомфорт. Приеми факта трезво и се погрижи в случая за себе си.
Имам 4 неуспешни преди сегашния успех и от личен опит говоря -  щади се и емоционално и физически.
Успех при следващия опит  bouquet

# 10
  • Мнения: 4 324
mimiva какво става стеб?

# 11
При несполучливо инвитро кога трябва да ми дойде.

# 12
  • Мнения: 290
На мен ми дойде на 14 ден след трансфера,31 ден след последната м.Обичайно ми е около 24дни.Но мисля,че при всеки е различно.

# 13
На мен е 25 ден след трансфер и още го няма. Не знам какво да правя

# 14
  • Мнения: 902
Потърси лекаря си! Би трябвало дати е дошло вече. И направи още един кръвен тест.

Общи условия

Активация на акаунт