Относно....Ягодка....

  • 925
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 72
Здравейте мили мами!
Искам да си поръчам нещо от ягодката,но не знам как става точно,ако имате повече инфо,моля поммогнете.Благодаря ви!

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 924
Отиди в "Красива мама", има безброй теми за ягодката - коментари за продукти, начини за поръчване!  Peace

# 2
  • Мнения: 3 423
Ква е тая Ягодка?
Фирма ли е?
Марка ли е?
Кво е?

Аз знам само за една потребителка Ягодка.
Да не би да визирате нея?

# 3
# 4
  • Мнения: 3 423
Божкей, кликнах на хилядите подтеми,
стари теми, минали теми, намсикви теми.
Все оная малоумна ягодка ми беше в главата.
Мерси за разяснението. Потъвам от срам, че
не чета Красива мама. Пренасям се там.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 271
Хи хи и аз като пуснах линка, кликнах да видя, дали работи и видях, че в темата няма линк към самия сайт. Казах си, че сигурно в старата тема има и кликнах на нейния линк, но уви... И реших да пусна линк направо към сайта на ягодка, за да разбереш за какво става въпрос  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 72
Здравейте отново! Hug
Да попитам възможно ли е като съмизпратила парите и да не получа съответната доставка?Икакво трябва да се прави по-нататък?

# 7
  • Мнения: 1 983
Здравейте отново! Hug
Да попитам възможно ли е като съмизпратила парите и да не получа съответната доставка?Икакво трябва да се прави по-нататък?

Най-добре попитай в самата тема на  Ягодка.Там ще ти дадат отговор!

# 8
  • Мнения: 7 640
Ква е тая Ягодка?
Фирма ли е?
Марка ли е?
Кво е?

Аз знам само за една потребителка Ягодка.
Да не би да визирате нея?

Божкей, кликнах на хилядите подтеми,
стари теми, минали теми, намсикви теми.
Все оная малоумна ягодка ми беше в главата.
Мерси за разяснението. Потъвам от срам, че
не чета Красива мама. Пренасям се там.

Жива да си, и аз от 2 дни се опитвам да се самообразовам, ама то има сто стари теми.
И пак много не схванах- на далавера ли е да се поръчва от този сайт и за какво е цялата галимация Embarassed

# 9
# 10
  • Мнения: 2 936

Жива да си, и аз от 2 дни се опитвам да се самообразовам, ама то има сто стари теми.
И пак много не схванах- на далавера ли е да се поръчва от този сайт и за какво е цялата галимация Embarassed

някои неща са на голяма далавера... Crazy особенно ако е от намаленията на TOP 20 или Special purchase  Peace

а зарибяването,след като се направят 2-3 поръчки е огромно  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт