мнения за количките PEG PEREGO

  • 3 509
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 39
Харесала съм си модела PLIKO P3 COMPLETO, ляека е и ми изглежда удобна. Моля за отзиви майките който са я ползвали.

# 1
  • Мнения: 17 401
Супер е, няма да сгрешиш, ако си вземеш нея. Страшно маневрена и удобна. Сенникът се обръща, така че бебето може да гледа към теб началото. Има и голям избор на цветове Wink

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 471
Супер е, няма да сгрешиш, ако си вземеш нея. Страшно маневрена и удобна. Сенникът се обръща, така че бебето може да гледа към теб началото. Има и голям избор на цветове Wink

 Peace

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Аз съм с такава. Бях се пощурила с тия колички, то не бе интернет, не бе ходене до София...ама накрая взех нея, защото ме арестуваха да лежа последния месец и от набелязаните само нея я имаше в Пловдив. Е, за секунда не съм съжалила  Simple Smile
Количката е много лека и маневрена, дори се отказах да взимам лятна количка, защото тази си ми е супер удобна, а и тежи само 8 кг.
А специално Комплето е много добър вариант,защото си има и зимно чувалче и дъждобран, и двете са необходими и полезни и ни вършат чудесна работа.
Вземи си такава количка, няма да съжаляваш  Peace

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 3 070
И аз съм доволна от моята. Много добро съотношение между качество и цена.   bouquet

# 5
  • Мнения: 3 926
Аз съм карала техния модел А3 (вече не я произвеждат), но Перего нямат грешка Grinning Няма да сгрешиш. Моята сега отива при кумата ми. Като нова е, а съм я ползвала 11 месеца. Нищо от возията й не се променило. Имат най-готините дъждобрани - с дъги като сенник и много лесно се отместват, когато спре да вали и не са нужни. Моята не беше комплето, но си взех чувалче на Джордани и стана идеална. Давай смело Grinning

# 6
  • Мнения: 167
Чудна е! Сега съм хвърлила око на един Бъз и вероятно ще я купя,но с тази не се разделям!Откъдето и да я погледнеш - няма грешка Hug

# 7
  • Мнения: 39
Благодаря ви, след дългото лутане - ще я взема Simple Smile

# 8
и аз ,много я харесвам Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 430
Аз също съм се насочила към Peg Perego. А някой може ли да ми каже за разлика между Peg Perego Pliko P3 Modular system-TOP и Peg Perego Pliko P3 Modular system - free style.  Май са един клас, защото разликата в цената е 50лв.

Последна редакция: ср, 20 юни 2007, 13:12 от Enti

# 10
  • Мнения: 2 922
Аз имам Pliko P3 Classico. Много съм доволна. Супер е количката.  Peace
Отговаряше на всичките ми изисквания и доста умувах, преди да се спра на нея: да е лека, стабилна, да се сгъва като чадър и да се побира в багажника на малка кола, да има легнало положение, голям кош за пазаруване и т.н.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 471
Аз също съм се насочила към Peg Perego. А някой може ли да ми каже за разлика между Peg Perego Pliko P3 Modular system-TOP и Peg Perego Pliko P3 Modular system - free style.  Май са един клас, защото разликата в цената е 50лв.

Модулните системи са:

Pliko P3 Modular System Top
Pliko P3 Modular System Base
Pliko P3 Modular System On Track 

Разликата е единствено в столчето за кола.

Primo Viaggio SIP - подглавника се регулира на 5 позиции на височина едновременно с коланите за безопасност следвайки растежа на детето, и базата към столчето се регулира.
Primo viaggio -  има значителна разлика във външния вид на подглавника, базата към столчето се регулира.
При столчето към Pliko P3 Modular System On Track  базата е фиксирана.

free style - вероятно сте прочели някой от цветовете в които се предлага:

free style rose
free style mint

Последна редакция: ср, 20 юни 2007, 15:38 от Магазин РОШКО

# 12
  • Мнения: 741
а какво ще кажете за моделите Уно и Венеция?

# 13
  • Мнения: 4 700
 PLIKO P3 COMPLETO е просто невероятна. Няма да сгреШиШ, ако я вzемеШ.  Peace

# 14
  • Мнения: 447
 Peace

Последна редакция: чт, 21 юни 2007, 12:55 от Gerylyn

Общи условия

Активация на акаунт