Дали да върнем свежестта на седмичната тема???

  • 3 267
  • 37
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 248
Здравейте, момичета!!!
Може би доста от вас ще се запитат защо точно аз пускам тази анкета...Идеята не беше само моя-говорихме за това в чата с Гъбката и решихме, че ще е добре да я пуснем, като един последен опит да възродим онези незабравими мигове, които прекарвахме тук, споделяйки радостите и притесненията си...Беше една прекрасна идилия, а сега всичко се срина изведнъж. Почти всички избягаха от форума, а поне на мен ми липсва онова настроение, липсват ми вечерите, когато четях всичко което сте написали през деня, когато се радвах и плаках заедно с вас!!!
Затова искам, ако имате желание да отбележите своя глас...
Също така бих искала да помоля модовете занапред, ако има мнения не на място или ако някой злоупотребява с пространството на форума да отправят своите забелжки директно...
Е...поне аз се надявам скоро отново да имаме възможността и желанието да си пишем тук в "Искам бебе"-въпреки че бях казала, че повече няма да пиша...Стигнах до извода, че ми липсва всяка една от вас...че всеки ден с нетърпение очаквам, когато някой трябва да ходи на изследване или да си прави тест, какво се е случило и първата ми работа, когато се прибера е да пусна компа и да надникна в темичката...
ТАКА ЧЕ МИЛИ МОИ, ГЛАСУВАЙТЕ СМЕЛО!!!
Да допълня-като изтече анкетката, всички дружно се надявам да се срещнем в новата темичка, ако вота е положителен!

Последна редакция: нд, 17 юни 2007, 21:35 от Катето

# 1
  • София
  • Мнения: 3 789
Кате, миличка, гласувах твърдо "ЗА!!!!"
И на мен ми липсва колорита и разнообразието на седмичната тема, не знам какво се случва с всяка една от нас.....някак си ...изпуснахме нишката! Tired
Първата ми работа сутрин като стана е да пусна лаптопа, да се зареди нета, за да проверя среднощните трепети и вълнения.....докато пия кафето си пиша и първия за деня постинг...когато седна пред компа в офиса - проверявам какво се е случило "по пътя"....в обедната почивка отново сме заедно...а вечер не сядаме да вечеряме докато не разбера какво съм изпуснала.......
И аз, като теб, приемам всяко едно от момичетата като скъпи дружки....страдам заедно с всяка една, а радостите преживявам като свои.....
Нека прекратим тези виртуални и въздушни "боеве" и стопираме напрежението!
Няма смисъл от това!
Нека върнем ведрото и свежарско настроение на седмичната тема!
По този повод предлагам и една срещичка!  bouquet
Другите- какво мислите?

# 2
  • Мнения: 218
Кате, миличка, гласувах твърдо "ЗА!!!!"
И на мен ми липсва колорита и разнообразието на седмичната тема, не знам какво се случва с всяка една от нас.....някак си ...изпуснахме нишката! Tired
Първата ми работа сутрин като стана е да пусна лаптопа, да се зареди нета, за да проверя среднощните трепети и вълнения.....докато пия кафето си пиша и първия за деня постинг...когато седна пред компа в офиса - проверявам какво се е случило "по пътя"....в обедната почивка отново сме заедно...а вечер не сядаме да вечеряме докато не разбера какво съм изпуснала.......
И аз, като теб, приемам всяко едно от момичетата като скъпи дружки....страдам заедно с всяка една, а радостите преживявам като свои.....
Нека прекратим тези виртуални и въздушни "боеве" и стопираме напрежението!
Няма смисъл от това!
 Peace Peace Peace Hug Hug Hug
Нека върнем ведрото и свежарско настроение на седмичната тема!
По този повод предлагам и една срещичка!  bouquet
Другите- какво мислите?

# 3
  • Мнения: 1 671
На мен също седмичната тема ми се струва много пуста. А не мога да отделям време за чат. Гласувах "ЗА!"

# 4
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Отдавна чаках някой да повдигне този въпрос. Аз също спрях да пиша в седмичната тема, а преди там прекарвах най- хубавите мигове сред приятелки. Ще гласувам твърдо "за".Също така ще преустановя неписането си във форума, тъй като това няма да реши проблемите ми.Кате, радвам се ,че пусна тази тема Hug

# 5
  • БУРГАС
  • Мнения: 682
Гласувам с двете ръце "ЗА" и въпреки, че може да чуя реплики от рода на "Не й е мястото тук" ще кажа мойто мнение. Преди известно време открих този форум. В началото само четях и бях възхитена именно от обстановката в седмичните темички. Престраших се, регистрирах се и бях приета много добре. Започнах да се вълнувам с всяка една от вас, да преживявам всеки ваш неуспех като свой и да подскачам от радост при всеки положителен тест. Ревях с момичетата, когато имаха лоши резултати от изследвания, нептиятности с половинките, проблеми в службата или просто имаха лош ден. Не започвах деня си без кафето на Голди и искрено се забавлявах от предсказанията на звездите на Славундер! И съм сигурна, че всички преживяваха и моите добри и лоши моменти! Обикнах ви и знам, че и вие ме обичате!
Нека върнем атмосферата и забравим неприятните моменти!

И да ви кажа: няма да се оттървете от мен толкова лесноооо! Баба ви Стела ще ви открие!

# 6
  • Мнения: 1 792
Мила моя Катенце.Обичам теб и много други момичета с които съм споделяла и продължавам да споделям всичко и хубаво и лошо.Прекалено скъпи сте ми за да загърбя познанствата и приятелствата си с вас,но аз гласувах "НЕ"
Сега ще ти кажа и защо.В събота когато се събрахме на кафе (преди протеста)с Таня(ВЕРИТИ)си поговорих и споделих възмущенията си от тъпите теми и въпроси които постоянно срещам в ИСКАМ БЕБЕ.И тя каза едно изречение което аз доста добре обмислях а то е -ЯВНО МИЛА ВЕЧЕ НЕ СИ ЗА ТАМ.В началото се стреснах а после осъзнах че е много права и много истина има в него.
За мен искам бебе винаги ще си остане едно любимо местенце в което и много щастие и много болка съм изпитала.
Но за мен това  е мястото където се настаняваш(ако може така да се изразя)когато решиш че искаш да създадеш един нов живот.тогава се регистрираш тук далече от идеята че имаш голям проблем,далеч от идеята че въобще нещата могат да стоят много сложни и проблемни.
А аз вече съм далече от тези илюзии.Далече съм и от идеята че съм безпроблемна.И просто нямам място да седя в седмична тема в която основно ще са вълнения дали ще ми дойде или кога ми е оволацията.
Неискам постоянно да играя ролята на учителка и да обеснявам как се изчислява оволация или тем подбни.Просто вече не съм за тук.
Дано всички онези нови момичета които идват да сплотят и да направят форума поне толкова приятен колкото беше по време на моя престой.АЗ ВИНАГИ ЩЕ СИ НАДНИЧМА И ВИНАГИ ЩЕ СЕ ВКЛЮЧВАМ ЗА ПОНЕЩО НО ЗА МЕН ВЕЧЕ НЕ Е СЪЩОТО.ЖЕЛАЯ НА ВСИЧКИ МНОГО УСПЕХИ.ЩЕ СЕ ВИЖДАМЕ В ЧАТА Hug

Последна редакция: нд, 17 юни 2007, 22:54 от mu6morok

# 7
  • Мнения: 1 446
Да, бих искала да се върнем в седмичната!

Отново да плачем и да се смеем заедно.

За темите, които ни дразнят и за парашутистите - за себе си съм взела едно решение. Или да проявя разбиране, защото не беше отдавна времето, когато и аз пишех глупости, или ако не мога - просто да си премълча.

А другата седмица, като си видя положителния тест, ще пусна нова тема, и ще се похваля във всеки един подфоирум! Казах!

# 8
  • Мнения: 304
Гласувам ЗА  Peace

# 9
  • Мнения: 163
Добро утро!

Гласувам "ДА". Почти не пиша, както всички знаете, но колкото и тъжно да звучи в ушите на някои хора, само това е мястото, което може да успокои след неуспех, да вдъхне надежда, да предизвика еуфория заради нечий успех. Имам приятели и приятелки доста, майка, но с никой от тях, дори и със съкровището, споделянето на горните емоции не е същото - само човек, който е на същия хал може да разбере, ама наистина да разбере.

Муши, ако те изнервят постовете с по-малко тежест (за да не казвам с повечко глупост  Laughing), това е едно, но да казваш, че не си за тук!?! това е друго. Нима вече не ИСКАШ БЕБЕ. Много вече забременели момичета пишат в седмичната, въпреки че те вече не са в групата на ИСКАЩИТЕ, а на чакащите. Винаги съм усещала своеобразен уют в седмичната тема. Вълнувам се с всички. Знам, че и вие го правите. Тук говорим за седмичната, а не за целия форум - аз например не се бутам да съм учителка и не отговарям на глупавите, може би ако и вие не го правите, като нямат отговори на постовете, задалите глупав въпрос ще прочетат. Има и още нещо. Макар дълго време да опитваме безуспешно, аз не зная за конкретен проблем при нас. Какво да кажа в проблемното, нали за тях аз ще бъда от тези "малоумните" и ще подразня някого.

Модовете, моля ви, нека честитките си останат в седмичната тема. Не отделям много време за форума и не мога да обикалям по категориите за да възклицавам ЧЕСТИТО, на хора, които не познавам. В същото време, тези които познавам и с които споделям, чувствам ги като своего рода семейство, не зная къде да поздравя или нямам време да търся коя точно е тяхната тема. Предполагам не съм само аз така. Може би се прекаляваше със снимките на манджи разни и къркочи, което би могло да смали броя страници, но ако няма радост в темата, няма как да има бодър дух и не виждам за какво е тази седмична тема тогава.

Толкова от мен. Дано ме разберат всички правилно. Протестирам Муши, Голди, Рожбето.. абе доста момичета да не пишат повече в седмичната. Без вас няма да е същата седмичната тема. Апелирам към вас, нека я възстановим и запазим каквато беше - толкова нерви и мъка има около нас и без това, нека поне това местенце си остане такова - отдушник и ободрител!

# 10
  • Мнения: 186
Добро утро мили момичета   bouquet
Аз също съм гласувала с "ДА". Никога не съм писала в седмична тема и ще ми е много приятно. Аз съм от 3 месеца сред вас и винаги като стана най-напред преглеждам форума и тогава започвам работа, вечер преди лягане пак. През деня съм много заета и почти не влизам. Този форум е чудесен, а всички сте много мили и дружелюбни. Дано всички са съгласни да се върне седмичната тема. Винаги ще съм с вас. Вие сте моите приятелки, макар и само виртуално. Много ми се иска и аз да идвам на вашите срещи, но сте ми много далеко  Rolling Eyes
Лек и спокоен ден на всички мацки  newsm51

# 11
  • Видин
  • Мнения: 961
Гласувах "ЗА" !
Няма да се впускам в обяснения защо, момичета преди мен са казали всичко.... smile3525

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Аз няма да гласувам, защото съм на мнение, че насила хубост не става Rolling Eyes Не може изкуствено да върнем атмосферата в седмичната тема. Тази атмосфера се изгради в продължение на месеци, в процеса на опознаването ни, споделянето на една кауза, а и на лични неща между другото. Досега смятах, че това е целта на седмичната тема, освен да нищим БТ, ЦС, ову и изследвания и да си даваме кураж, да споделяме на кого какви хубави или лоши неща са му се случили, ако щете и да се пооплачем от мъжете си за нещо, което ни е подразнило.  Ще се опитам да бъда същата, както преди, но сега, в периода ми на почивка от температури и изследвания, нямам какво толкова да споделя по същество и личните си неща и терзания споделям на друго място. Това, донякъде, ми отнема възможността да помогна на някое от момичетата, което иска съвет в седмичната, но ще се постарая да отделям и достатъчно време за форума. Това е от мен, ще положа усилия, но толкова грозни неща се изсипаха по мой адрес напоследък, че ми е нужно време да си върна старата нагласа към форума. Иначе ще е изкуствено, а аз мразя лицемерни хора и изкуствени усмивки Confused

Последна редакция: пн, 18 юни 2007, 10:08 от Goldie

# 13
  • Мнения: 712
Аз ще остана. Може да имам проблем и да не съм съвсем за тук, но ще остана. Може (ако даде Господ) да забременея скоро, но пак ще остана. Защото когато дойдох, в началото на нашите опити за бебе и бях притеснена и уплашена, тук имаше хора, които ми обърнаха внимание. Понякога дори само добрата дума, даването на кураж правят чудеса, превръщат непознатите в близки един на друг хора.
За мен е важно. Имаше един филм, мисля беше "Предай нататък"... за него си мисля. Когато аз имах нужда, имаше кой да ми подаде ръка. Надявам се и аз да го направя за някой.
И освен това се чувствам уютно тук. Или поне се чувствах... но не искам да се откъсвам от вас. Вярвам, че сме си близки - тези, които така или иначе прекарват по няколко часа на ден във форума. За мен чата не е същия като седмичната, а и не става въпрос за това, не е просто чат, не са само приказките. Ние сме един форум, една групичка, нашата групичка...
Знам, че ще е трудно. Много горчилка се събра, много помия се изля по хора, които не заслужаваха. Знам, че трябва време. Но аз оставам и се надявам да не съм само аз.
Малко дълго стана, извинявам се  Blush

# 14
  • Мнения: 186
Аз ще остана. Може да имам проблем и да не съм съвсем за тук, но ще остана. Може (ако даде Господ) да забременея скоро, но пак ще остана. Защото когато дойдох, в началото на нашите опити за бебе и бях притеснена и уплашена, тук имаше хора, които ми обърнаха внимание. Понякога дори само добрата дума, даването на кураж правят чудеса, превръщат непознатите в близки един на друг хора.
За мен е важно. Имаше един филм, мисля беше "Предай нататък"... за него си мисля. Когато аз имах нужда, имаше кой да ми подаде ръка. Надявам се и аз да го направя за някой.
И освен това се чувствам уютно тук. Или поне се чувствах... но не искам да се откъсвам от вас. Вярвам, че сме си близки - тези, които така или иначе прекарват по няколко часа на ден във форума. За мен чата не е същия като седмичната, а и не става въпрос за това, не е просто чат, не са само приказките. Ние сме един форум, една групичка, нашата групичка...
Знам, че ще е трудно. Много горчилка се събра, много помия се изля по хора, които не заслужаваха. Знам, че трябва време. Но аз оставам и се надявам да не съм само аз.
Малко дълго стана, извинявам се  Blush

Съгласна съм с теб  newsm10
И аз искам да няма караници, много ми е приятно сред вас и няма да ви напусна. От както съм в този форум имам повече кураж и не се тревожа толкова, защото знам, че винаги ще има кой да ме успокои и да ми подаде ръка  smile3525
Обичам ви всички  newsm76

Общи условия

Активация на акаунт