Стара Загора 30 - Цъфнали липи и медийни звезди...

  • 18 496
  • 280
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Добре дошли в центъра на Вселената...
Срещи с нас - само с предварително записване...
Два месеца по-рано...
Няма начин, графика е изчерпан...
С усмивки...
smile3521

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
Пак си броил до 20, Експри  Mr. Green

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Джейди, не помня до колко беше... Mr. Green

ЕдЕницата, убу зглежда туй местенце Овощното... Язе и целокупно фамилията йощ не сме гу пусетили... Ма зглежда сме збъркАли... Бравос, похваления за вазе за убуто мясту дет ни го стипосафти тука и ниъ да гу скифами...

Мини, гледах още по-пространен репортаж в новините на телевизия Европа... И ти освен, че кърмеше Стефания пред Министерството... Фокуса беше сериозен... Освен, че Ники даваше интервю... В момета, в който репортерката попита как се казва тази малка прелестна госпожица... Она дребосъчката искаше директно и сама да си каже името... Бравос, поздравления за мънечкия человек...!

# 3
  • Мнения: 6 243
Влизам за три минути, за да ви се похваля, защото имам сериозно за хвалене.
Днес Иво се явява на изпит за черен колан. Досега беше с най-високата ученическа степен по таекуондо - червен колан с черна лента. Преди да се похваля, да обясна нещо теоретично, защото вероятно не сте запознати с тези подробности /освен Експри, разбира се Wink/. В таекуондото майсторските степени се означават като "данове" - първи дан е най-ниската и вървят нагоре. В БГ рядко има състезатели с по-висок от 3 - 4 дан. Треньорът на Иво е с 4ти дан, а е над 30 годишен и е с цял куп титли, в т.ч. и световни.

При спортистите под 18 години не е позволено да носят титлата "дан" - има такова правило. Така че таекуондистите, които покрият изискванията за съответната майсторска степен, преди да станат на 18 години, носят едни почетни титли, които се наричат "гуп". Иначе изпитите са еднакви, без значение на каква възраст си - на 10, 15 или 50 години - все едно и също трябва да се прави.

Та днес Ивайло трябваше, ако се представи добре, да получи първи гуп /а след 6 години вече може да се запаше с черния колан и да казва, че има първи дан/. Но се оказа, че е много добър и комисията реши,че трябва да му присъди направо втори гуп. Освен това го обявиха за най-добре представилия се участник на изпита. Всъщност от 20 човека, които се явяваха /за първи гуп или първи дан, за втори дан и един - за четвърти дан, който е преподавател в НСА/, по-високи степени дадоха само на 11 човека. А нашето беше най-малко на години, така че направо направи сензация и беше поздравен специално и пр. Шефът на комисията каза, че това е рядка привилегия да прескочиш степени при майсторските. Тренерът му се посра от щастие, щото сега има да го хвалят във федерацията. Всички други състезатели от клуба - още 3 човека, защитиха също по-високи степени.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Браво на Иво  Hug
Днес ще зилизам рано...който иска да ми звънка.
На Ани /rose_mader/ ще помоля да ми звъне, че като съм прехвръляла телефоните си в новия съм забравила нейния и сега и нямам номера. Та да ми звънне де Crazy
Айде, че пак нямам нет и този пък отивам в офиса им...баси и тъпата история Twisted Evil

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 505
Ами време беше да отидеш там. Как изтърпя цяла седмица незнам.
П.С. Взе ли ми забравената  покъщина?

# 6
  • Мнения: 2 122
Хапчице- да ти е честито, дано Иво все така напредва във всяко едно начинание.   bouquet

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 911
Поздравления за Иво!  bouquet
Всичко да му върви така добре!

# 8
  • Мнения: 753
Браво на Иво! и аз често си мисля че предпочитам един ден Дани да спортува нещо подобно, отколкото футбол, а за Овощник другата неделя пак сме там....

# 9
  • Мнения: 183
Поздравления за Иво , всичко да му върви така добре Simple Smile   bouquet Аз днес в горещините няма да излизам , но надвечер ако има някой в градинката ще се видим Simple Smile

# 10
  • Мнения: 11 306
Хапке, направо се кефя, че съм сватосана с теб! Има кой да ми пази щерката!
Да ти е жив и здрав и с други работи да те радва!  bouquet

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Бравос на полуадаша за втория гуп... Да е жив и здрав...!

# 12
  • Мнения: 11 306
Заявявам на всеослушание, че ще се подвизавам в заралийския вилайет от 11 юли за десетина дена.
Моля, не се блъскайте, подредете се чинно на опашката за срещи, фотосешъни, кърмачески конгреси, пикници и други срещи  Mr. Green

# 13
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
Хапке , браво на Иво ! Да ви е жив и здрав и още много успехи в живота .

# 14
  • Мнения: 855
Хапчице, браво на Иво  smile3501 Все с такива хубави неща да те радва  Hug Да напредва бързо и да е много амбициозен и постоянен  Grinning
Пловдивчанките как сте, завърнахте ли се? Обрах ви кахъра в тия жеги   Nature Sunny Тука беше нетърпимо след 13ч, а представям си в Пловдив как е било...  Confused
Утре мисля да изляза по-рано, ако излизате звъннете да се видим  Wink

Общи условия

Активация на акаунт