Солариум в Лозенец

  • 2 667
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте.Спешно ми трябва да открия каде има солариум в Лозенец......

# 1
  • Мнения: 67
На спирката на трамвай 9 и 10 в търговския до Hebros bank на втория етаж 
Дано да си ме разбрала  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 697
Не е в Лозенец, но мога да ти препоръчам в близост едно солариум кафе (разбирай кафе с кабини вертикален солариум) в подлеза на НДК на много изгодни цени. Ако не се лъжа - 60 минути за 20 лв., ползват се в рамките на един месец, от дата до дата. Надявам се да не ти е далеч и да ти свърши работа, една моя колежка много се радваше на изгодните условия там Wink

# 3
Много ви благодаря      bouquet

# 4
  • Мнения: 117
(разбирай кафе с кабини вертикален солариум) в подлеза на НДК на много изгодни цени.
Всеки ден минавам от там, но все не се решавах да го видя. Ще взема и аз да пробвам мястото  Peace 

# 5
  • Мнения: 7 723
В подлеза на Черни връх и Евлоги Георгиев, под Хилтън  Wink

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Не е в Лозенец, но мога да ти препоръчам в близост едно солариум кафе (разбирай кафе с кабини вертикален солариум) в подлеза на НДК на много изгодни цени. Ако не се лъжа - 60 минути за 20 лв., ползват се в рамките на един месец, от дата до дата. Надявам се да не ти е далеч и да ти свърши работа, една моя колежка много се радваше на изгодните условия там Wink
Картата струва 25лв и не е в рамките на един месец.Ходя там от месец и половина вече.Кофтито е че са само вертикални,но пък са силни иначе Peace

# 7
  • Мнения: 2 697
Картата струва 25лв и не е в рамките на един месец.Ходя там от месец и половина вече.Кофтито е че са само вертикални,но пък са силни иначе Peace

Хубаво поясни, Chocha, да не объркваме девойките Peace Моята информация си беше втора ръка все пак Wink

# 8
  • Мнения: 1 099
Има и един на Евлоги Георгиев от страната на НДК, между спирката на 6ти септември и тази на 76 и 204 на НДК. Цените там също са изгодни.
То не е само солариум, има и маникюристка и прочие, загледай се ако минаваш Peace
Иначе този в подлеза е добър.

Общи условия

Активация на акаунт