Евтина почивка на море

  • 9 337
  • 7
  •   1
Отговори
  • Видин
  • Мнения: 159
Ако искате евтина почивка на море мога да ви препоръчам лагерите/ученическите/ на Кранево. Доколкото знам тази година на Видинската база - 10 дни пълен пансион е 140лв., а за дете излиза 140лв. с включен път.

# 1
  • Мнения: 674
В Кранево ходим всяка година в един супер готин семеен хотел на едно много мило семейство христови и наистина почивката е супер и много изгодна.
Плажа е голям а Албена и Златни пясъци са на 5 мин. с кола.
Кранево е много добра дестинация наистина.
Телефона на сем.Христови и техният хотел е 057966456 за всички които се интерисуват.
Миналата година двойната стая беше само 20 лева а често ни сервираха и закуска безплатно.

# 2
  • Мнения: 448
Я да се запиша в тази темичка,че тази година ще се местим в нов апартамент и паричките за море ще са кът! Laughing
А в самото Кранево има ли хубав плаж?

# 3
  • Мнения: 674
Я да се запиша в тази темичка,че тази година ще се местим в нов апартамент и паричките за море ще са кът! Laughing
А в самото Кранево има ли хубав плаж?
Плажът е супер много е голям и е спокоен.
На близо е и плажът между Кранево и Албена и е супер.
Идете няма да съжалявате.

# 4
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Евтино е на юг...Ахтопол, Синеморец е мн. евтино..

# 5
  • Мнения: 1 808
В Кранево ходим всяка година в един супер готин семеен хотел на едно много мило семейство христови и наистина почивката е супер и много изгодна.
Плажа е голям а Албена и Златни пясъци са на 5 мин. с кола.
Кранево е много добра дестинация наистина.
Телефона на сем.Христови и техният хотел е 057966456 за всички които се интерисуват.
Миналата година двойната стая беше само 20 лева а често ни сервираха и закуска безплатно.

Това 20лв. на човек или ?

И при нас положението ще е като при lulu7307, та и аз ще следя за отзиви и идеи.

# 6
  • Мнения: 19
Здр аз съм нова и за първи път се рестрашавам да пиша. интересувам се от темата и се ровех за почивка на море когато попаднах на вашата темичка и тъй като  а  аз търся нещо на Кранево,  ще се радвам ако ,ми помогнете с предложения:)
Цитат
ZDR az sam nova i za parvi pat se prestra6avam da pi6a Interesuvam se ot temata i se roveh za po4ivka na more kogato popadnah na va6ata temi4ka i tai kato i az tarsia ne6to na Kranevo 6te se radvam ako mi pomognete s predlojenia  Simple Smile
Моля, пиши на кирилица.

Последна редакция: ср, 27 юни 2007, 00:55 от monda

# 7
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
Ако искате евтина почивка на море мога да ви препоръчам лагерите/ученическите/ на Кранево. Доколкото знам тази година на Видинската база - 10 дни пълен пансион е 140лв., а за дете излиза 140лв. с включен път.

И как се урежда това? Има ли координати?

Общи условия

Активация на акаунт