Майки на момиченца - амбициозни ли сте?

  • 2 492
  • 49
  •   1
Отговори
  • UK
  • Мнения: 3 959
Съзнавам, че е възможно да е имало такава тема, но съм потресена от нещо, което гледах днес по ТВ. Свръхамбициозни майки които правят шестгодишните си момиченца... Ами.. Така: http://youtube.com/watch?v=AGgG53WWX5M

Вие бихте ли измъчвали детето си с изкуствен тен, изкуствени зъби, грим, перуки и тн и тн, за да изглеждат така за някакъв конкурс за красота? За мен е извратено... Те са като порцеланови кукли, гримирани такива, с прическите... Някой беше носил аватар с едно от момиченцата скоро тук и аз си мислех, че е кукла. Ужасно ми се струва. Като конкурс за кученца, кое е с най хубава прическа, кое знае най много номера... Ужас.

# 1
# 2
  • Мнения: 5 468
Ехе... вече имаше такава тема, но не беше с клип, а със снимки. Всички се възмущаваха люто.
Аз не виждам нищо лошо в такъв конкурс. Мерак им било - отишли. Малките обичат да се кипрят и гримират, а дъртите обикновено се стимулират от някоя съблазнителна награда от конкурса Peace.
И в миналата тема писах - не съм възмутена от тези кадри. Било е за децата едно радостно събитие - те, като принцеси. Охооууу....

# 3
  • UK
  • Мнения: 3 959
Знам че е имало такава тема, тоест, логично е. Не съм първата видяла тези дечица. Ама като видях едното дето нищо не спечели накрая, след изкуствения тен и зъбите... Гадно е.

# 4
  • Мнения: 216
 има и много готин филм по темата " Little miss Sunshine"http://www.youtube.com/watch?v=81fhsHzsNdc
 а ина4е според мен е абсурдно, и е 4иста гавра с детската невинност, нямам против безобидни конкурси но без гримове и други от рода( може да ви прозву4и тъпо ама ми изглевдат като лилипути-нищо детско няма в тях) #Cussing out

# 5
  • Мнения: 2 792
   А защо да е гадно, неразбираемо е, но не е гадно, различно виждане на нещата.Различно развитие на това, което се случва, изкуствено създаден модел на поведение, при това умишлено, но без мисъл.Може да бъде критикуван, но няма да има ефект,единствено за децата ми е мъчно, че ги вкарват в такива филми.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Не съм потресена, нагласили са ги за някакво състезание като кукли. Децата си се кефеха според мен. Друг е въпроса, че не бих тормозила дъщеря си с изкуствени зъби, гримове и тем подобни. Но е факт, че някои деца обичат да се цапотят - на 1-ви юни ловихме едни патета с въдица и спечелихме награда, познайте Мони какво си избра - комплект гримове (детски) - цяла вечер си рисува ноктите, лицето, устните, голямо щастие беше (до другия ден гримове нямаше вече). Никой не я е учил, нито карал насила.
Ако детето не иска, не виждам кой нормален родител ще го принуди да се гримира и фръцка по конкурси.  Naughty

# 7
  • Мнения: 3 760
За мен е абсурдно чистата детска красота да бъде трансформирана в съблазнително-женствена. Гадно ми е когато виждам определени телодвижения, грим, поглед у дребните.... и после защо има педофили  Confused

# 8
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
На мен не ми допада, а и моите диванета не дават една шнола да им сложа, камо ли не що по-сложно, но.... нека не забравяме, че в Америка това си е бизнес. Майките не работят, а постоянно пътуват с децата по тези конкурси с идеята един ден да станат Мис Колорадо или направо Мис Америка и така да си оправят живота.  Това, което най ме издразни, са тези натруфени сложни прически стил Мария-Анотанета /или може би Барби/ - не им отиват и това е.

# 9
  • Мнения: 431
.... и после защо има педофили  Confused

Педофилите са привлечени от детското и невинното излъчване, а не от "женственост". Confused

По темата - и аз се сетих за филма "Мис Слънчице". По САЩ родителите изкарвали бая пари така чрез децата си, бях чела, че имало мода на 7-8 годишните да им вадят плаващите ребра, за да имат по-тънко кръстче. За мен това е извращение, но пък си е в крак с времето: външността над всичко.

# 10
  • Мнения: 2 957
Мисля,че по Дискавъри бях гледала филм за тези конкурси,деца и техните родители.Повярвайте ми от това клипче не се добива никаква представа за какво става въпрос.Момиченцата и майките им бяха като някакви зомбита...абсолютно откачена работа.Почти денонощни "тренировки",недоспиване,физическо и психическо изтощение ... бедна ви е фантазията.

# 11
  • Мнения: 3 740
А плюем циганките, че пращали децата си да изкарват пари по кръстовищата.
Тези майки да не би да правят нещо друго? Само че по-рафинирано.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 383
За мен няма невинни конкурси за красота - за деца пък, да не говорим....
Освен всичко друго, доста целенасочено се работи за този род конкурси и какво възпитават същите - всеки може да си отговори.

# 13
  • Мнения: 2 161
Мислех,че съм амбициозна,но се оказа,че не съм чак толкова.

# 14
  • Мнения: 677
Шанел, махни тая торба от главата си, моля!

Общи условия

Активация на акаунт