хрема на 6 м бебе

  • 660
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 490
здравейте мами, търсих в търсачката неуспях да открия нищо. Дъщеричката има хрема от 2 дни и неможе да диша,опитвахме се да махнем секрета с помпичка ,но нищо неизлиза. Няма темпеатура. Има апетит,само тази хрема я мъчи,дори понякога нослето се запушва. Какво да правя? Благодаря

# 1
  • Мнения: 5 790
Почиствай с физиологичен разтвор. И заведи детето на лекар, за да ви изпише някакви капки.

# 2
  • Мнения: 1 165
А сложи ли преди това физиологичен разтвор?Ако не си,сложи 2-3 капки във всяка ноздричка и след 15 мин. пробвай с помпичката Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 1 433
Може да й пръскаш и Стери Мар, много бързо отпушва нослето. Ние го пръскахме в 2 мес.

# 4
  • Мнения: 490
днес бяхме на доктор ,предписаха ни физиологичен разтвор. Искам да кажа, че ни препоръча да капнем кърма в нослето ( аз кърмя по малко и все още имам кърма) и се оправя нослето, още един два пъти да капна най-много. Благодаря ви

# 5
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Бързо да оздравява дребосъчето! Hug
Може и инхалации да правиш, но пък в тази жега Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 6 461
днес бяхме на доктор ,предписаха ни физиологичен разтвор. Искам да кажа, че ни препоръча да капнем кърма в нослето ( аз кърмя по малко и все още имам кърма) и се оправя нослето, още един два пъти да капна най-много. Благодаря ви
Мисля,че с физиологичния разтвор ще се оправи проблема. Simple Smile

# 7
  • Мнения: 24 467
Дано се реши и така. При нас физиологичният разтвор никога не е помагал, за жалост. Бебето е имало за година и месец три- четири пъти хрема и винаги сме стигали до капки за нос и до помпичка за отпушване. Капките могат да се дават след навършени 6 месеца.

# 8
  • Мнения: 74
 Пробай с Олинт за бебета, при нас беше много ефикасен.Бързо оздравяване Peace

# 9
  • Мнения: 5 183
Когато синът ми беше бебе, много ми помагаше пасти4ката Nisita. препоръ4а ни я фармацевт, специално за бебета. После родителите ми я изпращаха от България. Особено ве4ер беше супер действието й. Слагах го да легне, намазвах и пъхах по-навътре в ноздри4ките с леко масажиране на нослето. После го слагах да го къпя. Правеше ми впе4атление, 4е докато го изкъпя, сополките излизаха (буквално изти4аха) от носа му, може би от комбинацията на пасти4ката, топлата води4ка и активното подриткване на беб4о.

# 10
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Они, вземи си Sterimar, има го в аптеките в Англия.10мин. преди всяко хранене впръсквай в носа на детето.Това е физиологичен разтвор с морка вода и е много ефикасен при хрема.

# 11
  • Мнения: 1 044
Ползвахме Стери Мар и физиологичен разтвор до 1 годинка.

Общи условия

Активация на акаунт