Рицарки на бялото кантарче - 18.06. - 24.06.

  • 23 843
  • 753
  •   1
Отговори
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Лято е. Топло е. Замириса на море. На безкрайно дълги златни плажове, на морски бриз и прохладни вълни.
Може би това е причината повечето Рицарки да сграбчат здраво юздите на своята цел и да се приближават към нея.
Последните седмици някой от тях ни изненадват всеки ден с намаления. Но май не можем да говорим за изненади - щом сме тук, значи сме сериозни, устремени и волеви да постигнем желаните килограми. Понякога има трудни периоди, моменти, в които ти се струва, че просто вече няма смисъл, че си опитал всичко, а тялото не иска да се подчини. Но ние всички имаме и друга черта - корави сме. И когато паднем, винаги имаме сили да се изправим и продължим напред. Въпреки ожулените колене. Въпреки ехидните усмивки на случайните минувачи. Въпреки наранената си вяра. Ставаме, отупваме праха, а с него и черните мисли, гордо вдигаме глава и продължаваме напред - още по-силни, още повече решени да стигнем последната спирка, наречена " моето истинско АЗ".
Ето затова аз ви се възхищавам!
И сега, когато моята е цел е малко по-друга, попивам всичко от вас, защото знам, че когато дойде моментът да тръгна по вашите стъпки, ще бъда не по-малко силна, не по-малко уверена и не по-малко целеустремена от вас.
 И само накратко, без думи, ще припомня крайпътните камъни на Ордена на Рицарките на бялото кантарче:



Старата тема:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=197666.0

# 1
  • Мнения: 13 680
Брях, аз ли съм първа Shocked

Нещо форумът днес май не ни ще newsm78

Много торти, много нещо снощи Shocked Срамотааааа Crossing Arms

Литъл, честита количка  bouquet Ти как устиска да не спиш в нея снощи Mr. Green

# 2
  • Мнения: 274
Еееееее тамън да се изфукам, че съм първа и птичето ме изпреварило  Laughing
Запис за следене!

# 3
  • Мнения: 13 680
Герче, я си кажи сега Mr. Green
И какво "следене", ааааа! Я да се взимаш в ръце, че току виж, го направя преди теб Wink

Последна редакция: пн, 18 юни 2007, 11:18 от птица

# 4
  • Мнения: 1 369
...Литъл, честита количка  bouquet Ти как устиска да не спиш в нея снощи Mr. Green
трудно  Mr. Green

# 5
  • София
  • Мнения: 8 348
Кво е това нещо, запис за следене.
Тука се иска запис за участие - активно.

Аз как по терлици си признах в сатара тема и сега Нова тема - нов ентусиазъм.
А дай боже и нови килограми, ама по-малки.

Аз съм бездетна и безмъжна.
Идеално за режими и правилно хранене. Само да се присещам да ям.
Снощи изпразних хладилника до шушка. Остана само пълна камера с пиле. А да видите сега.


Литъл - честита кола
На Мариетчето също.

Марче, честито дете.
Ванче, не те ли е срам, ма жена, да си такава готвача /сладкарка/. Ще се омъжа някой ден и нама да си признавам, че съм те познавала, че да не ме е срам от мене си.

# 6
  • Мнения: 13 680
... Аз съм бездетна и безмъжна.
...
... Ванче, не те ли е срам, ма жена, да си такава готвача /сладкарка/. Ще се омъжа някой ден и нама да си признавам, че съм те познавала, че да не ме е срам от мене си.

Значи - свободна като птичка и безстопанствена като улична котка Joy Не е лошо, ще ти кажа Wink

За второто - не се кахъри. Нека Ванчето се срамува, пък ние ще се гордеем, че със здравословното хранене сме на ти (хеле па ти Mr. Green) и сме извисениииии натури... Готвене и торти, бляк Sick

# 7
  • Мнения: 2 040
Ехо - и аз съм тук. Предусещам понеделнишко нашокване на репичката ми от разни шефове  #2gunfire
Писна ми да работя. Писнаха ми понеделнишките сутрини  #Cussing out

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 14 036
Дубрютру и от мен в новата темичка

# 9
  • София
  • Мнения: 8 348
Пиле и ти слободна май, а. Ми честито ти. И нещо за вили четох. Айде заминавай. На насще ни е мъчно за теб, на теб за нас, но пък ще се проветриш хубаво.
И аз искам, ама два дни само чистих след ремонт.

# 10
  • Мнения: 13 680
Ма аз само 2 дни слободна бях, бе Sick Тамън да се зарадвам и то свършИ Mr. Green
Заминаването после. Има още време. Не бързай толкоз да ме гониш Joy

Ми така е, Хъф! Кой не работи, а яде череши Crossing Arms

# 11
  • Мнения: 1 531
записвам се и аз с 91,9 немърдащи.  вчера здраво паробатих и днес съм много сънена и уморена и отнесена, а не се очертава по-лек ден.
как сте? на какъв дюкан бяхте тия дни?
ще изпия един хубав зелен чай, докато ви прочета писанията в предната тема.
пожелавам на всички успешна седмица!

# 12
  • Мнения: 2 040
Цитат
Ми така е, Хъф! Кой не работи, а яде череши Crossing Arms
cry

# 13
  • Мнения: 4 447
Здравейте, красавици!
Днес ще е един прекрасен ден!

Литъл, не си спомням дали ти честитих колата, ама пак - да ти е честита и да караш без произшествия! И снимки миже.
Диче, честити ти парцалки! Другото лято с нова визия и нови парцалки. И снимки може.
Ванче, и аз на специалната маса искам. И спокойно можеш да ме ползваш за дегустатор, разбирам от тези неща. А ако доведа сестра си - ще омете всичко - тя само на сладко може да живее.
Бети, успех на изпита. В Университета ли? Нали знаеш - това ще ти е най-трудния изпит в следването! Laughing
Вещи, ти си вече твърдо на другата пейка. Честити! Размърдай дупе за още едно място, че съм се засилила!
На всички, които не съм споменала - много целувки и прегръдки.  Hug kiss

Пиле, напоследък често си бъбрим, ама я кажи как я караш с режимчето? Нови постижения? Махнала си лентичката, държиш ме в неизвестност. Да не се окажеш и ти спринтьорка като Силви и да ме издухате набързо!

# 14
  • София
  • Мнения: 8 348
Съни, те хубаво, че нагоре не мърдат.....

Пилето с ново пиле. И тя арт го раздава. Ще ида и аз да се сменя пък.....

Общи условия

Активация на акаунт