Възпрос, свързан с данъчните

  • 592
  • 8
  •   1
Отговори
  • По-близо до звездите
  • Мнения: 274
Става въпрос за декларациите, които подаваме в началото на годината - към тях подадох и притурка за семейното подоходно облагане.
Има ли някой информация какъв е срокът на изплащане на тези пари, които държавата връща?

# 1
  • Мнения: 516
Обикновено до 40 дни след като си подала декларацията, ти ги превеждат по сметката, която си посочила.

# 2
  • Мнения: 4 665
45 дни мисля, а чакам вече 2-ри месец  Mr. Green

# 3
  • По-близо до звездите
  • Мнения: 274
Ами и аз чакам вече втори месец и затова реших да питам да не би да има някаква промяна в срока на изплащане.
Понеже вече взех да се съмнявам колко правилно съм си написала банковата сметка.  ooooh! Но толкова пъти я проверявах тая декларация, че 99% съм убедена, че е вярно написана

# 4
  • Мнения: 4 665
Чака се явно... Дано парите не са ти спешни...

# 5
  • Бургас/София
  • Мнения: 309
Аз ги получих още преди месец. Банковата сметка беше объркана и ми се обадиха да ми я искат отново.

# 6
  • Мнения: 516
На мен ми ги преведоха още на втората седмица. Но миналата година бях забравила да си пиша банкова сметка и те ми открили в СиБанк. Тази година ми казаха, че си ме чакат, да ходя да си ги тегля, ако искам. Аз съвсем ги бях забравила тия пари, ама им се накефих, де Laughing

# 7
  • Мнения: 4 665
Ако се позвъни в ТД дали ще дадат някаква информация?

# 8
  • Мнения: 516
Пробвайте на този номер -  0700 18 700 .Телефонното обаждане е на цената на градски разговор от цялата страна. Телефонът работи в установеното за НАП работно време – от 9,30 до 17,30 ч. в делнични дни. Обажданията от мобилни телефони към телефон 0700 18 700се заплащат по стандартната тарифа на съответния мобилен оператор.Общото времетраене на един разговор със служител на НАП е ограничено на 5 минути.

Общи условия

Активация на акаунт