Прически

  • 2 870
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 885
Май отдавна не съм попадала на голяма тема, свързана с прическите!
Та аз скоро си купих оная четка въртеливата на Ровента и съм много доволна, но пак не се изправя напълно! После дърпам с пресата и краищата пак се завиват! Явно трябва да клепам с нещо... ама с кво?
Другия ми проблем е къдренето - имам големи ролки за обем и секси вид, купих си и щъркели, с които ги захващам, но само с пяна не става... явно трябва някво друго мазило и лак евентуално, но все си мисля, че с лак ще станат супер твърди, а си трябва да са еластични.

С ролките - червеи става добре ама мацам с Тафт черната и са бая твърди. Иначе изглежда супер поне 1-2 дни.

Ами къдренето с белтък? Нещо ми е гадно да пробвам блях!

Има и един начин за къдрене с преса за изправяне ама пак продуктите са ми проблем.
С какво мажат тия фризьорки, че става нинам!

Вие какви прически си правите и с какво?

# 1
  • Мнения: 528
Напоследък нищо не правя с косата си, връзвам я на ниска опашка и готово. Бързо, лесно и удобно Mr. Green
По принцип най-много се харесвам с чуплива коса, за целта-дифузер+гума+активатор за къдрици.
А какво е това къдрене с белтък, после отмиваш ли го или... Sick

# 2
  • Мнения: 1 885
Ми не мажеш се с белтък и ставало като с пяна, но по-полезно. Накрая сушиш със студената струя на сешоара.
А какъв е тоя активатор за къдрици? Гума?

# 3
  • Мнения: 804
Изправянето става много добре с един спрей за права коса Пол Мичуъл, незнам дали го има в Бг, малко е по скъпичък,  но е много як.
 Иначе като нямам време за изправяне, слагам фибички отгоре и става Party

# 4
  • Мнения: 528
Ми не мажеш се с белтък и ставало като с пяна, но по-полезно. Накрая сушиш със студената струя на сешоара.
А какъв е тоя активатор за къдрици? Гума?

Гумата е стилизант за коса, не втвърдява, не омазнява, лесно се отмива. Предпочитам я пред пяната или ваксата.

А Активаторът на къдрици който ползвам е на Yunsey, вид спрей за коса.

# 5
  • Мнения: 2 936
за изправяне,аз използвам един спрей на Лореал-профешънъл  Peace черна опаковка!

# 6
  • Мнения: 1 885
Тия работи въобще не ги знаех! Много благодаря Даниела!
А от къде може човек да се сдобие с таква гума и колко струва?
А този активатор?

Мерси много за отговора!

# 7
  • Мнения: 528
Tony_in_love, гумата и активатора ги взех от аптека Римедиум в Изток.
Може  да попиташ и в най-близкият фризьорски салон   bouquet

# 8
  • Варна
  • Мнения: 535
Аз съм чувала за спрей който след като се напръскаш и косата ти сама се къдри, ефекта разбира се е временен...някоя от вас знае ли нещо повече за такъв продукт?

# 9
  • Мнения: 1 885
Камелия, действа ли този спрей на Лореал?
Аз  имам някъв крем на Сънсилк ама не върши никва раута

Гумата веднага ще я потърся в аптеката на Ремедиум на Шишман (голям ми се струва)
А тя може ли да се ползва самостоятелно и как точно става?

# 10
  • Мнения: 208
Аз съм чувала за спрей който след като се напръскаш и косата ти сама се къдри, ефекта разбира се е временен...някоя от вас знае ли нещо повече за такъв продукт?
Не съм чувала, но звучи твърде хубаво. Ако някой знае да сподели, моля  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 5 622
В момента нищо не я правя. Толкова е къса, че даже и на опашка не мога да я вържа...Иначе ползвам преса, след всяко измиване за да и придам форма(че ми е чуплива)

# 12
  • Мнения: 365
Напоследък само я изправям, че е доста къдрава и не позволява разнообразие. Радко ми се случва да я намачкам и с пяна.

# 13
  • Мнения: 8
Здравейте! Hug  Някой използвал ли  е продукти за изправяне на коса на Bed Head TIGI и ако да , да даде малко инфо ?   newsm78  bouquet

# 14
  • Мнения: 5 299
За ролките - Трябва да се измие косата, да се сложи пяна, и да се изсуши хубаво. ПОсле на финни воали, като се започва от горната част на главата - и се завършва отзад. И после в страничната част на главата. След като се навие, пръсни малко лак, да постои полчас и се махат ролките много внимателно.

Цитат
Има и един начин за къдрене с преса за изправяне ама пак продуктите са ми проблем.
С какво мажат тия фризьорки, че става нинам!
Пяната трябва да е по-слаба( и не на Тафт), да се слага на леко влажна коса, и само на връхчетата.

Общи условия

Активация на акаунт