Презервативи??!!

  • 5 177
  • 67
  •   1
Отговори
  • Мнения: 108

Здравейте  Wink Не знам дали се повтарям с тази темичка(ако е така съжалявам). Peace
Какво мислите за презервативите и предпазването от нежелана бременност с прекъсване на акта....Мисля,че този въпрос като цяло ще е интересен и полезен!!!!
Как се пазите вие??

# 1
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Защо си сложила ядосан емотикон? Сигурно имаш нещо против презервативите  newsm78

# 2
  • Мнения: 108
Грешка...аз го редактирах...не се ли вижда вече??? newsm78

# 3
  • Мнения: 526
Според мен темата е по-скоро за клюкарника,освен ако не разглеждаме презервативите като моден артикул Whistling

# 4
  • Мнения: 27 524
Или ароматен  Joy

# 5
  • Мнения: 2 152
а в зависимост от различните вкусове - директно в Готварския hahaha  chef

# 6
  • Мнения: 108
Не мисля че темата е неподходяща Wink По тази логика темата за противозачатъчните също не бива да е тук........

# 7
  • Мнения: 274
На мен темичката ми харесва Simple Smile с моя прятел не ползваме много често ( караме си е на прекъснат полов акт) иначе от презервативеите единствените които одобрявам са durex- thin или там квито бяха тъмно червената опаковка такива релефни и тн не ги обичам...

# 8
  • Мнения: 108
Да не повярваш има някой който се кефи на темата Hug  Hug  Hug  Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 5 929
Ще отговоря по същество: и ние обикновено се пазим с прекъснат акт, макар че е по-ненадежден метод от презервативите. Но с тях никак не ми харесва... Confused

# 10
  • Мнения: 804
Винаги ползваме презери, и на двамата ни е удобно така Peace

# 11
  • Мнения: 108
Презервативите са удобни и сигурни ама кофти е когато стане гаф и Постинори да се пият....
Иначе за прекъснатия акт мен супер много ме е страх....а в същото време мн мои приятелки го правят така...и всичко си е 6... Peace

# 12
# 13
  • Мнения: 1 128
Допреди бременноста с противозачатъчни.
Действахме с презервативи когато забравях да изпия някой ден таблетката,но са ми доста неудобни......то като се нагорещиш тази техническа спирка доста ми разваля удоволствието.

# 14
  • Мнения: 526
Всъщност,по темата,не ми е приятно с презервативи и изобщо не ги обичам.Ако някой ден реша да ходя на чуждо,може и да ползвам.
За предпазване от бременност винаги съм разчитала на хапчетата.

Общи условия

Активация на акаунт