Спукани капилярчета по кожата?

  • 3 135
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 389
Семейно съм предразположена към разширени вени. Мажа с Лиотон 1000 гел, за да забавя неизбежното, но вече имам спукани капилярчета по кожата на краката. Има ли начин да се отстранят на някаква козметична процедура или да се примиря?

Преди време по Реалити ТВ даваха за лечение на пръснати повърхностни капиляри чрез някакви лазерни импулси, но не зная дали подобни технологии се прилагат в България.

Моля, ако някой има опит да сподели ...  Praynig

# 1
Аз ходих в Дерма вита.Някои капиляри ми се махнаха напълно,другите избледняха и есента ще повторя процедурата.

# 2
  • Мнения: 52
аз имах точно на върха на носа smile3514.голяма гадост.така си ходех с моята гордост докато един ден не отидох на лекар да ми го опече с лазера.но имам много по краката ама  си ходя с тях .те и без това вече заприличаха  на карта от атлас за 5 клас,но е наследствено.пък и все си кръстосвам краката,а това е мнооооого вредно за нашите вени.

# 3
  • Мнения: 18 542
Аз ходих в Дерма вита.Някои капиляри ми се махнаха напълно,другите избледняха и есента ще повторя процедурата.
Дай някакви цени, моля!   bouquet

# 4
  • Мнения: 137
И аз ще помоля за цени!

# 5
  • Мнения: 811
Включвам се в отбора на чакащите подробности за процедурата по премахването на спуканите капиляри!

# 6
  • Мнения: 528
И мен ме пишете в отбора.
Ако някой се пребори успешно с капилярите да сподели.

# 7
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
В каталога на Ейвън видях да предлагат такъв серум - за спукани капилярчета по краката. Не знам дали помага (вероятно не Mr. Green), ама да си кажа!  Wink

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Преди време по Реалити ТВ даваха за лечение на пръснати повърхностни капиляри чрез някакви лазерни импулси, но не зная дали подобни технологии се прилагат в България.

Моля, ако някой има опит да сподели ...  Praynig

Прилагат се отдавна  - преди 10 г. ми махнаха капиляри с лазер !
В най-обикновен козметичен салон.
Актуални цени не зная.
След процедурата кожата се маже с цинкова паста и се пази от слънце известно време.

# 9
  • Мнения: 1 919
И мен ме пишете в отбора.
Ако някой се пребори успешно с капилярите да сподели.
давайте и насам рецептата

# 10
  • Мнения: 528
В каталога на Ейвън видях да предлагат такъв серум - за спукани капилярчета по краката. Не знам дали помага (вероятно не Mr. Green), ама да си кажа!  Wink

на мен не ми помогна Sad

# 11
  • София
  • Мнения: 3 878
Преди време по Реалити ТВ даваха за лечение на пръснати повърхностни капиляри чрез някакви лазерни импулси, но не зная дали подобни технологии се прилагат в България.

Моля, ако някой има опит да сподели ...  Praynig

Прилагат се отдавна  - преди 10 г. ми махнаха капиляри с лазер !
В най-обикновен козметичен салон.
Актуални цени не зная.
След процедурата кожата се маже с цинкова паста и се пази от слънце известно време.


а оттогава нямаш никакви подобни грижи, нали?

# 12
  • Мнения: 647
Преди време по Реалити ТВ даваха за лечение на пръснати повърхностни капиляри чрез някакви лазерни импулси, но не зная дали подобни технологии се прилагат в България.

Моля, ако някой има опит да сподели ...  Praynig

Прилагат се отдавна  - преди 10 г. ми махнаха капиляри с лазер !
В най-обикновен козметичен салон.
Актуални цени не зная.
След процедурата кожата се маже с цинкова паста и се пази от слънце известно време.


а оттогава нямаш никакви подобни грижи, нали?

Махах спукан капиляр на лицето с лазер и оттогава нямам никакъв проблем. Искам да махна и един който ми е на ръката , но ми казаха , че по тялото се махали по-трудно и ще трябват повече процедури.През лятото не е препоръчително да се махат , но на есен като пробвам ще споделя.

# 13
  • Мнения: 91
Семейно съм предразположена към разширени вени. Мажа с Лиотон 1000 гел, за да забавя неизбежното, но вече имам спукани капилярчета по кожата на краката. Има ли начин да се отстранят на някаква козметична процедура или да се примиря?

Преди време по Реалити ТВ даваха за лечение на пръснати повърхностни капиляри чрез някакви лазерни импулси, но не зная дали подобни технологии се прилагат в България.

Моля, ако някой има опит да сподели ...  Praynig
Здравей!И аз имам проблем като твоя,ходих в козметичен салон в Пловдив и там ме прегледоха и ми казаха че капилярите по краката ми са отстраними с лазер и че мога да се подложа на процедурата,но по-добре на есен.Иначе ми казаха че ще ми струва по около 350 лв на крак.Ами това е,засега още се подвоумявам,че малко съм бъзлива,но сигурно ще се реша.Така че има методи  за проблеми като нашите.Поздрави!!!

# 14
Може ли да споделиш в кой салон в Пловдив си ходила?

Общи условия

Активация на акаунт