Памперси за къпане в морето?

  • 1 403
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 219
някой ползвал ли е такива памперси?

# 1
  • Мнения: 526
Има ли такива ShockedЧестно казано,много съм учудена.

# 2
  • Мнения: 511
верно ли е това.от къде се купуват.

# 3
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Има такива. Миналата година бяхме с тях на морето. В метро продават такива на Хъджис, но аз купих от един склад в Надежда по-евтини.Струваха 3 лв - 11 бр. Като гащички са - с ластик отстрани а не с лепки. Нашите бяха лилави и сини и си изглеждаха точно като бански. Пълнежа им е по-различен от този на обикновените памперси и са по-тънки. Затова не мога да издържат повече от едно напишкване. Но пък могат да изсъхнат и да се ползват пак ако са само намокрени във водата. След като изхвърлих доста напишкани установих случайно че могат да се перат. Пуснах един по погрешка с дрехите в пералнята и като се изпра пробвах да го изсуша за да видя какво ще стане. Стана като нов. Като цяло съм доволна от тях.

# 4
  • София
  • Мнения: 113
Ето и още една тема по този повод

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=198825.0

# 5
  • София
  • Мнения: 676
Миналата година бях взела памперс-бански,тип гащички. Цената на бройка беше към 0,40лв.,размер 11-25кг. Когато се намокрят, да се ползват 2 часа. Така ме посъветва продавачката. Взех ги от кварталното, детско магазинче. Почти не съм ги слагала. Синчето ни се подвизаваше голичко  Laughing. Добре, че акотото правеше, като беше с памперс.

Общи условия

Активация на акаунт