Отговори
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Ники стана на 1г и вече може да се вози
търсим да закупим триколка на дечко но на цена до 20лв - външен вид - без значение
само да е здрава
благодаря предварително - моля на ЛС ако някой има такава  bouquet

# 1
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Ники стана на 1г и вече може да се вози
търсим да закупим триколка на дечко но на цена до 20лв - външен вид - без значение
само да е здрава
благодаря предварително - моля на ЛС ако някой има такава  bouquet

триколка newsm78
айде,дано някой се обади,аз мисля,ама не се сещам да имаме Rolling Eyes
ще поразпитаме Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 2 356
какво значи триколка? лятна количка или колело за бутане? аз нямам но може да се включа с малко финанси  newsm78

# 3
  • sofia
  • Мнения: 7 477
какво значи триколка? лятна количка или колело за бутане? аз нямам но може да се включа с малко финанси  newsm78

колело за бутане на три колела......Едни таква с високи дръжки Wink

# 4
  • Мнения: 2 584
Роси писах на catnadeen за едно такова колело

# 5
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ок
хаяйде да разберем дали може да намерим дръжка и другото няма значение!
РУТ мерси, ще чакам да кажеш дали и къде да търся дръжката

# 6
  • Мнения: 2 584
ок
хаяйде да разберем дали може да намерим дръжка и другото няма значение!
РУТ мерси, ще чакам да кажеш дали и къде да търся дръжката


в Илиенци се продават, но съм на работа и няма как да отида до там или ако се намери от някъде дръжка, иначе колелото е много хубаво метално е и е синичко точно за момченце, другата седмица съм почивка как да се разберем да ти го дам

# 7
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ами нека помисля моля те
проблем е ходенето и търсенето по Илиенци - аз съм сама с двете деца, а тя - сама с нейното и без превоз /нейния е калпазан и не би могъл да стои с моите - да го гледам тя да иде/..-.
нека помислбя моля
иначе все бих моглада дойдаа даго взема от теб Рут

# 8
  • Мнения: 2 584
ок. другата седмица почивам и ще се разберем, аз също нямам кола и за ходенето до Илиенци трябва да е с малката, мисля да ходя но ще е след 1 да взема заплата и ще погледна дали има и ако не се е намерило до тогава ще купя
лошото е че ти си в младост а аз в павлово, ще измисля нещо с автобус 111 мога да дойда той поне ходи до младост

# 9
  • София
  • Мнения: 2 356
аз как мога да се включа? Ти къде работиш Рут, събота или неделя мога да дойда и да ти дам малко пари за колелото.

# 10
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
намерихме благодаря на всички
майката която ми писа ми даде розоваа - аз дадох синята си и така -всички доволни
благодаря отново

Общи условия

Активация на акаунт