Пазаруване за новородено

  • 4 956
  • 27
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 735
Бих искала да напазарувам всичко почти от 1 магазин,затова сме обиколили с мъжа ми и Мечо Пух,и Пинокио ,и Пигис Хаус и Штъркела.Вчера обаче  една приятелка ми разказа за Вис Виталис в Пловдив-че дрешките били качествени ,а цените много прилични.Като се има предвид,че обожавам разходките до Пловдив и стария град,мили мами,напишете ми ако знаете нещо повече за тази борса-магазин,че да вземе и до там да отидем.Напишете ми относно цените и дали дрешките са български.Предварително много благодаря! Grinning

# 1
  • Мнения: 1 733
Дрешките са български, много качествени и на добри цени  Peace

# 2
  • Мнения: 321
Дрешките са български, много качествени и на добри цени  Peace
  И аз съм от доволните, доста работи имам от там, последното е летен чувал за спане.

# 3
  • Мнения: 1 264
Дрешките са български, много качествени и на добри цени  Peace
Да така е. Ние почти винаги там пазаруваме. От там взехме и количката и столчето за кола.

# 4
  • Мнения: 2 631
Горещо препоръчвам!!!! Peace Peace Peace

Производители са, т.е. дрешките са български и качествени!
Дъщеря ми износва дрешките на брат си, купувани от там.
Наскоро Вис Виталис са станали дистрибутори и на фирми, произвеждащи абсолютно сладурски дрешки за малки принцове и принцеси.
Има и всичко останало за бебето - колички, играчки, столове, кошове, легла, халати, чаршафи, обувки, храни, аскесоари, козметика... - в изобилие от марки и цени!
Друго предимство е, че влизаш в борсата с кошница или количка и можеш спокойно да пипаш, разглеждаш, връщаш и пр., кооолкото си искаш, а не досадна продавачка, да те пита - "Вие какво
търсите!?", а и ти самата, да не знаеш, какво търсиш...

МНОГО ПОЛОЖИТЕЛНИ ЕМОЦИИ В ПРЕДСТОЯЩОТО ПАЗАРЕНЕ!  bouquet

# 5
  • Мнения: 766
Почти всички дрешки, завивки, пелени, чаршафчета си накупих от там.
Материите са страхотни, български са и в сравнение с цените в София са си направо изгодни, особено ако си купиш повече неща  Peace

# 6
  • Мнения: 10 982
Да, хубави са нещата и е удобно за разглеждане и избиране Peace

# 7
  • Мнения: 2 891
Вис Виталис имат магазинче и в София, на ул. Пиротска. Казвам магазинче, защото има само дрехи и 1-2 кревата.

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 514
И аз напазарувах дрешки Вис Виталис. Страхотни са. Сега ги пера и гладя. Материийте са разкошни. За борсата в Пловдив ми казаха след като си купих вси4ко. Тук ги има във по4ти всеки бебешки магазин и цените са достъпни. Предполагам 4е и в София е така. Препоръ4вам  Peace

# 9
  • Мнения: 400
Страхотна е борсата и има всичко.
Дрешките, пелените, завивките са си тяхно производство, на много прилични цени /аз по прилични не съм видяла досега/, естетсвени материи, абе супер са нещата.
В Пловдив обиколих всички известни места, но определено там е мястото за прилично пазаруване:)
Успех и мнооого да се наслаждаваш:)

# 10
  • София
  • Мнения: 487
А къде си намира тази борса и как се стига до нея, че сме от София, но често пътуваме към Пловдив при роднини!

# 11
  • Мнения: 2 631
На бул."6-ти септември" - с/у завода на Кока-Кола, в близост до Бриколаж. Peace

# 12
  • Мнения: 270
Често пазарувам там.Препоръчвам ти го.

# 13
  • Мнения: 393
 Първото голямо пазаруване за бебчо беше от Вис Виталис,наистина има страхотни неща.

# 14
  • Мнения: 1 251
Аз също обиколих доста от пловдивските магазини и определено за новородено цените на дрешките там са най-изгодни. Ританки и камизолки по лев и нещо си взех, бодита с къс и дълъг ръкав,но без крачолчета/ от 3-до 4,50 лева. Цели бодита /за разходка и излизане/ с дълъг ръкав и крачолче-най-скъпото беше 9 лева. Ръкавички/да не се дращи/ - 0,50 ст. И всички материи за много меки и подходящи за определените сезони-аз чакам лятно бебе и всичко е много тъничко и мекичко, 100 % памук. Според мен няма смисъл да се купуват скъпи бодита, като се има в предвид колко бързо наддават новородените.

Общи условия

Активация на акаунт