Някой да знае мед.лаборатория в Младост

  • 3 232
  • 7
  •   1
Отговори
Трябва да си направя стандартните изследвания за бременни.Имам направление от личния лекар .Само че не знам каде да си направя изследванията.Понеже живея в Ст.град някои ако знае да ми каже каде мога там или в Младост каде мога да ги направя.  Thinking

# 1
  • Мнения: 4 555
Кои стандартни изследвания искаш да си правиш?
По принцип може в 25-та поликлиника, там са много любезни всички. Намира се близо до Патиланци.
Може и в 27-ма, но аз лично там не успях да се справя. По-близо е до студентски град и може там да пробваш, но за мен си остава мистерия как им работи кръвната лаборатория въобще.

Иначе най-близо ти е Дианабад, но там не знам дали правят изследвания  Thinking

# 2
  • София
  • Мнения: 487
Моите изследвания си ги правих в 27 поликлиника, лабораторията е в детското отделение, ако отивайки в момента няма никой изчакваш малко и идват сестрите. Там единствено ми направиха всички изследвания без да плащам нищо освен потребителска такса.

# 3
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 151
И в 25-та поликлиника е същото като описаното от SANI+. Там си правих всички изследвания по време на втората бременност. Не знам къде се намира 27-ма, но до 25-та се стига малко трудно с градски транспорт от Студ. град. Ето сайта им Peace

# 4
  • Мнения: 620
25 поликлиника, Младост 3, близо до "Патиланци".
От Студ.град наистина няма пряк трянспорт. Най-добре да стигнеш до Плиска с нещо, а от там да хванеш автобус 305 в посока Младост, спира точно до поликлиниката.
Може и пеша, ще е около 45 - 60 минути разходка Simple Smile

# 5
  • Мнения: 653
аз доколкото знам в поликлиниката в Студ. град има клон на Цибалаб, те не работят ли със здравната каса  newsm78
а едно от мен да знаеш - в никакъв случай в 27-ма поликлиника, там си направих едно от изследванията в началото на бременността и го объркаха, не ме питай какво съм преживяла, докато не отидох и не си го направих на своя глава втори път
адски нелюбезни, въпреки че бях втора, ме накараха да изчакам всички и накрая ми се навикаха, защо съм отишла в 7:30, като започват в 8 часа, имам чувството, понеже не й останах длъжна, затова да ме изкараха позитивна за хепатит Б
повече там няма да стъпя, вярвай ми
по-добре в 25-та поликлиника да идеш , макар че е далече от теб, а най-добре виж в поликлиниката в Студ. град

# 6
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 151
Цибалаб работят със здр. каса, но половината ти необходими изследвания по време на бременността се плащат.
Аз избрах и ходих в 25-та, нищо, че Студентска ми е близо.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 248
Св. Панталеймон - хирургическата болница, там има Бодимед

Общи условия

Активация на акаунт