БИЛКИ И ПОЛИКИСТОЗА!!!

  • 13 637
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 715
Здравейте момичета!Моят случай вече го знаете Simple SmileМисля,че писах някъде за билките от аптеката на Поп Богомил.Днес се обадих и след като жената по телефона ме разпита за моето състояние,каза,че ще ми изпрати 2 чая,единия за поликистозата,за кистите,и другия-за овулация.Каза,че няма странични ефекти,билките се пиели 3 месеца,и после се пиели други билки които спомагат забременяването.тези 3 месеца трябва да следа кистите и дали ще има ову.Вие какво мислите по въпроса?Има ли някой който да ги е пил,и да е доволен? newsm78

# 1
  • Мнения: 1 950
Миличка, редактирай си поста, че буквите са ужасно големи Mr. Green
Иначе по темата ти, нямам мнение. Дано се включи някой друг.

# 2
  • Мнения: 7 718
Аз ги пих за кисти след стимулация, имаше ефект.

# 3
  • Мнения: 1 715
Аз ги пих за кисти след стимулация, имаше ефект.
А след колко време прием имаше ефект?Благодаря!

# 4
  • Мнения: 7 718
Ами за един месец, на следващия цикъл ги нямаше.

# 5
  • Мнения: 1 715
Ами за един месец, на следващия цикъл ги нямаше.
Много се радвам,дано и при мен подействат! GrinningСега ми ги донесоха,пише ,че се пият 3 пъти дневно.Аз поръчах 2 чая,доста чайове на ден ми се събират! Simple Smile

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Я да се разпиша и аз в тази тема.От скоро пия цистофемин на д-р Тошков и не знам дали си внушавам,но когато го пия,фоликулите се пукат,а когато поради някакви причини не мога да го пия, задържам фоликули.Не знам дали не е съвпадение,но съм озадъчена.Някоя от вас пила ли е тези хапове?

# 7
  • Мнения: 306
Миличка, какви са тези хапове на д-р Тошков и кой ти ги изписа. Дали ще подейстават и при луф-синдром?

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Срам ме е да кажа,но на собствена глава си ги купих.Един ден ровех из интернет и попаднах на някакъв сайт на въпросния доктор и си викам:"ми що да не пробвам,аз само билки не съм пила"и така,но не знам дали е правилно да ги пия,не съм споделили с доктора си,но следващия път ще го направя.За луф-синдром не знам как ще действат и дали изобщо действат.Някъде слушах,че в билковите таблетки слагали слама LaughingА тези ми миришат на билки.Можеш да потърсиш в гугъл повече инфо.

# 9
  • Мнения: 2 423
Сламата и тя е билка ЗНАЕШ ЛИ КАКВИ ХУБАВИ ДЕЦА СЕ ПРАВЯТ ТАМ newsm62 newsm62 newsm62 smile3508 smile3521

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
 LaughingМайче Hug

# 11
  • Мнения: 4 324
Майоооооооо Simple Smile ще ме уморите днес от смях Simple Smile

# 12
  • Мнения: 2 423
eeeeeeeeee КВО СЯ НЕЩО ЛОШО ДА СЪМ КАЗАЛА САМО ДЕТО БОЦКА СЛАМАТА БЕБО ГО НЯМЯШЕ АМА ДРУГИЯ ПЪТ  Party Party Party Party Praynig Peace В НА ЧИЧО ОБОРАtooth tooth tooth smile3521
ЦЕЛУВАМ ВИ МАЦКИ Heart Eyes Heart Eyes  bouquet

# 13
  • София
  • Мнения: 2 383
Какви са тези билки от аптеката на ул. Поп Богомил? За кистите ме интересува. newsm78

# 14
  • Мнения: 2 261
Преди време щях да си купувам от хаповете на Тошков,но една приятелка аптекарка ме разубеди с думите:
"Пресована люцерна ,с комбинация от зелен чай".
Майче Peace
 Laughing
Сега сериозно.Аз вярвам в билките и в тяхната лечебна сила.Имам едни останали  даже ,ако някой иска ще му ги подаря и ще му издам някой тънкости за приложение и успех.На мен не ми помогнаха,тъй като аз бях плод на лекарска грешка и недоглеждане.
Билките помагат ,но не се доверявайте само на тях!Има лекари които предлагат  лечение комбинирано с алтернативна медицина!

Общи условия

Активация на акаунт