Добър ортопед

  • 5 835
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 934
Моля препоръчайте ми добър ортопед в Пловдив.Миналата седмица ми се стори че сина ми стъпва малко накриво.Заведох го при Д-р Янакиев и той ми каза че направо детето е за операция имал тежка форма на плоскостъпие,а той е на 1.8г. и си има оформен свод.Прегледа го в Окръжна болница и за прегледа ми взе 15лв.Предписа стелки упражнения и тем подобни.Заведохме го след това при Д-р Токмакова тя каза че му няма нищо на детето,че е много малко още за такава диагноза и нещо което много ме впечатли"Че за съжаление в България докторите гледали да правят повече операции за  да получават по големи заплати"Та сега търся друго мнение на добър ортопед.Може ида не е от Пловдив.

# 1
  • Мнения: 36
Аз бих ти препоръчала д-р Алексиев в Горна Баня, в момента лекува моето дете.Много е внимателен, обяснява всичко  и си разбира от работата,само съжалявам,че още при установяване на проблема на детето ми не отидох  веднага при него,а реших да спестя километри за което сега си плаща детето ми.Ако искаш да се свържеш с него тел.0889238190

# 2
  • София
  • Мнения: 1 056
Известен ортопед (особено за бебетата) тук в София е д-р Драганов, Военна болница, 112 кабинет, тел. 0898503010
Вземи си направление и идвайте, много добре, че ще потърсиш още едно мнение, и аз бих постъпила така!

# 3
  • Мнения: 1 934
Благодаря,момичета ще видя при кой ще успея да запиша час.

# 4
  • Мнения: 657
аз искам да попитам Лудмилана дали този доктор Драганов ще ме приеме с направление,или той е само на частно,мерси предварително

# 5
  • Мнения: 657
понеже от скоро живеем в София и не знам към кого да се обърнем,моето момче навърши 4 месяца и педиатърката му изписа направление за ортопед,по принцип в хасково си имаме много добър ортопед, но ние ще сме в София.Също така бих искала да попитам мамите от София кои са най добрите педиатри според тях за да мога да си запиша детето,благодаря  bouquet

# 6
  • Мнения: 524
Bebche05, повече не води детето си при Янакиев, ако ми беше попаднал преди 9 дни щях да го разкъсам с голи ръце. Ако искаш компетентно мнение потърси доктор Кехайов от Горна баня- ще получиш наистина компетентно мнение. Ако имаш време и пари може да отидеш и при професор Владимиров също в Горна баня той е завеждащ на детското отделение и наистина си разбира от работата. Ако те интересува ще ти дам координати. Що се отнася до Тотмакова не съм чула някой да е останал доволен от нея. Янакиев се интересува само дали ще му платиш, прави операция и след това не го интересува какво става с детето ти.

# 7
  • Мнения: 1 257
Пепи е с тежко плоскостъпие и на двете крачета.Обиколили сме почти всички ортопеди в Пловдив, общото беше че всички настояваха за операция на около 4 -5 г. възраст и на двете крачета.Първите признаци ги забелязах сама когато беше на 2 г. след това ортопеда при който бяхме ходили на контролни прегледи за луксацията ми потвърди опасенията, но и той и всички при които ходихме след това ни казаха че трябва да навърши 3 г. за да се прецени нужна ли е операция.В момента ходим при проф.Владимиров в Горна баня като той ни обясни че можем да направим операцията като стане на 10 г. като  има вероятност да настъпи подобрение, аз честно казано не смятам че има подобрение напротив ама ще видим какво ще каже на контролния преглед.
Не сме ходили при д-р Хазбун и смятам за профилактичния преглед на бебо да идем при него.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 056
ekaterina II, да, д-р. Драганов работи със Здр. каса, трябва ти само направление от ЛЛ !

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 537
Много майки във форума са писали специално за д-р Драганов, че ако с направление ще ти даде час за след месец, ако е на частно - до няколко дни. Ти си преценяш! А в Горна Баня са едни от най добрите /ако не и най-добрите/ специалисти в тази област, а и ще те приемат веднага! При който и от тях да отидеш /д-р Алексиев, д-р Кихайов, д-р Стефанов, д-р Медникаров - те мисля работят с ЗК  newsm78/- няма да съжаляваш!

# 10
  baby_neutral Здравейте, на всички. Искам да споделя нещо макар че няма да е нещо ново за повечето от Вас !!! Имам две деца - на 5г. и на 2,5м. Разбрах от приятелка за Д-р Р. Хазбун и реших да отида при него на преглед за луксация на голямата ми дъщеря вместо да ходя на рентген. ОСТАНАХ ОЧАРОВАНА ОТ ТОЗИ ЛЕКАР!!! Наистина много малко лекари в днешно време могат да се нарекат добри. Като се започне от отношението при самия преглед, вниманието, продължителността на отделеното време, професионализма - всичко беше идеално. Да не говорим, че този човек поема така присърце работата и пациентите си , че през всичкото време до сега, колкото пъти съм имала нужда от всякакъв вид консултация по телефона, Д-р Р.Хазбун се отзовава независимо в работен или почивен ден. Преди месец заведох и второто си дете при него и затвърдих мнението си.  М/у другото случайно установих, че е известен не само в Пловдив. Бях в София при приятелка, която е посетила проф.Владимиров и той лично й е препоръчал Д-р Хазбун, в случай , че е решила да сондира мнение. Така че - аз Ви препоръчвам Д-р ХАЗБУН - работи на частно , но какво са парите, когато става въпрос за здравето на децата ни. Пък и той взима 30 лева като в него включва и безплатно лечение с каишки (ако са необходими) - в магазина само те струват 27 лв. А много други ортопеди взимат по 20лв. като "ЗАДЪЛЖИТЕЛНО" те викат и към 6-7 м за контрола. Значи 40 кинта са сигурни.
Ами това е ! Дано да помогна с тази информация!  Hug

Последна редакция: чт, 12 юли 2007, 16:50 от mnogodobre

# 11
   bouquet  bouquet  bouquet Wink

Последна редакция: чт, 12 юли 2007, 17:06 от mnogodobre

# 12
  • Мнения: 85
Майчета, а добър ортопед за Варна можете ли да ми препоръчате. Не държа да работи със здравната каса, макар че имам направление. Ще потърся и с търсачката, но реших, че така и така има вече пусната тема Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт