с какво да лекувам колит

  • 7 946
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 804
от 3 години имам колит,сменях няколко лекаря и лекарства и вси4ко имаше кратковременен ефект,ако някой има добро ле4ение ще съм много благодарна  bouquet

# 1
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
от 3 години имам колит,сменях няколко лекаря и лекарства и вси4ко имаше кратковременен ефект,ако някой има добро ле4ение ще съм много благодарна  bouquet

 Няма да кажа нищо ново, че и това се лекува с хомеопатия. Само алопатично лечение ли си пробвала?

# 2
  • Мнения: 3 804
да определено,нищо друго не съм пробвала,затова и питам

# 3
  • Мнения: 1 559
Обърни се към класически хомеопат. Лечението е индивидуално и няма как да бъде определено по интернет. Успех!

# 4
  • Мнения: 1 858
А можеш да пробваш и с Нутриционистика. Моят мъж само така си реши проблема.

Последна редакция: пн, 25 юни 2007, 22:34 от maatete

# 5
  • Мнения: 14 654
С прочистване на дебелото черво и диета. Съвсем сериозно, нито хомеопатия ти е нужна, нито билка, нутроционистика- да.

# 6
  • София
  • Мнения: 113
Извинете, какво е нутроционистика?  Embarassed

# 7
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Извинете, какво е нутроционистика?  Embarassed

 - Като нещо свърцано с ционистите ми звучи...  Laughing

# 8
  • Мнения: 14 654
Извинете, какво е нутроционистика?  Embarassed
Лечение, което използва храната като лекарство. Цяла наука е и за различните хора, подходът е индивидуален, но при всички случаи се изготвя диета- храни, които да избягвате и такива, които да употребявате с предимство. Които са опитали не са се оплакали, но аз лично не познавам специалист в тази област.

# 9
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
...Които са опитали не са се оплакали, но аз лично не познавам специалист в тази област...

 Може би д-р Людмила Емилова?

# 10
  • Мнения: 1 858
Цитат
...Които са опитали не са се оплакали, но аз лично не познавам специалист в тази област...

 Може би д-р Людмила Емилова?
Оооо, не, не, не! Ако се интересува някой мога да го свържа с подходящия човек, който да обясни за какво става дума .

# 11
  • Мнения: 1 559
maatete, познаваш специалист ли?
От д-р Емилова и аз съм с лоши впечатления. Но пък имам познати, които са доволни. 
 

# 12
  • Мнения: 14 654
Емилова не лекува  ли чрез глад, това е съвсем различно, пък и нейните центрове търсят клиентела предимно сред доста заможните хора, не всеки може да си позволи да се лекува там  Simple Smile

# 13
  • Мнения: 1 559
Да, чрез глад "лекува". Била съм веднъж при нея преди 10-11 години, няма да повторя.
А "лечението" в центровете й действително било доста скъпичко.

# 14
  • Мнения: 1 559
Сега видях една рецепта на Ванга за колит:
"КОЛИТ - Два пъти на ден болният да пие суроватката от изстискано сирене, като избягва тлъста храна."
от тук http://www.vanga.info/prescriptions.html

Не съм я пробвала и не твърдя, че е ефикасна, но бих опитала на твое място.

Общи условия

Активация на акаунт