Спирала - кога?

  • 684
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 336
Кога след секцио е най-удачно да си поставя спирала? newsm78

# 1
  • Мнения: 814
 Аз бях със спирала, но си я сложих година след като родих(нормално). Според мен е най- добре да се консултираш с гинеколога си Peace.

# 2
  • Мнения: 315
Точно 6м след секциото, след като ми взе цитонамазка и направи щателен преглед на ехограф...

# 3
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 370
Кога след секцио е най-удачно да си поставя спирала? newsm78

Моят гинеколог ми сложи спирала 3 месеца след като родих със секцио.

# 4
  • Мнения: 953
На мен доктора ми каза че трябва да доиде менструацията и тогава можело

# 5
  • София
  • Мнения: 4 397
И аз мисля да слагам, на мен доктора ми каза да минат един два цикъла и тогава ще ми сложи.
Я кажете кой с каква спирала е?

# 6
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 370
И аз мисля да слагам, на мен доктора ми каза да минат един два цикъла и тогава ще ми сложи.
Я кажете кой с каква спирала е?

Мисля, че се казваше Copper T newsm78. Единственото некомфортно нещо беше, че цикълът ми стана малко по-обилен и по-продължителен, но това се преживява - иначе е голямо удобство.

# 7
  • Мнения: 315
Я кажете кой с каква спирала е?
Мирена  Peace
няма тежък ПМС, цикъла е около 24 часа  Grinning

# 8
  • София
  • Мнения: 3 249
А слагането на спиралата боли ли, че и на мен ми предстои за първи път след около месец?

# 9
  • Мнения: 230
na men mi q slojiha 3,5m sled sekcio.Nebole6e mnogo,poskoro ima kato za moment o6tipvane za 3-5sekundi.Sled tova ti prokarvqva no za 2-3 4asa i savsem malko,nqkolko kapki.Az sam s Nova t 380mislq 4e be6e nai finiq model na novat.Kam 60lv struva.ne be6e mi idvalo kato si q slojih

# 10
  • Мнения: 315
Да си призная честно, мен ме заболя, ама ние раждалите секцио сме си малко глезени  Grinning, но не е болка за умиране и е само за няколко минутки. Аз я сложих на третия ден от цикъла, когато кървях, но не обилно. Спиралата ми( Мирена) струваше около 300лв, не си спомням точно  Embarassed
А гинеколожката ми  ми даде един куп инфо за Мирена- диск с инфо, брошури и тн. Засега съм изключително доволна, а и половинката  Party

Общи условия

Активация на акаунт