Какво забравяте най-често?

  • 2 408
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 405
Аз - рождени дни.

# 1
  • Мнения: 3 423
Не помня да забравям нещо,
което не искам да забравя.

# 2
  • Мнения: 3 674
Имена на хора...Например някъде сме и сме много хора.И всеки почва да се представя... Rolling Eyes Помня че съм си казала моето име,а отсреща как се казваше личността... newsm78  Иначе лица помня...Ако ги видя ще ги позная например,но имената им ...не! Embarassed

# 3
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Напоследък какво ли не. Малко риба ям....
Напоследък редовно да заграждам едни глупости в работата, може би, защото наистина са ненужни глупости...

# 4
  • Мнения: 2 792
 Непоследователна съм в забравянето, за втори път го пиша тази вечер-разпилян човек съм и важни неща мога да пропусна, успявам да оцелея някак си.

# 5
  • Мнения: 10 758
Какво ли не.....май съм изкуфяла напоследък ooooh!

# 6
  • Мнения: 5 468
Нищо не забравям. Освен физиономии. Слаб физиономист съм.

# 7
  • Мнения: 1 813
Нищо не забравям. Освен физиономии. Слаб физиономист съм.
Me too  Blush

# 8
  • Мнения: 216
Имена на хора...Например някъде сме и сме много хора.И всеки почва да се представя... Rolling Eyes Помня че съм си казала моето име,а отсреща как се казваше личността... newsm78  Иначе лица помня...Ако ги видя ще ги позная например,но имената им ...не! Embarassed
и аз така все бързам да си кажа името пък и имам навика някой като ми прили4а на Пешо да си му викам Пешо  Mr. Greenина4е помня дословно разговори newsm48

# 9
  • Мнения: 2 257
Случвало ми се е да провеждам дълъг и смислен разговор с човек, когото абсолютно, за нищо на света, не мога да се сетя откъде и защо познавам; как изкарвам до края на разговора без да се издъня, само аз си знам, а в един момент не върви да питаш вече: "Абе, ти кой/я беше и защо те познавам".
В момента, след епохата на бременност и кърмене, всичко забравям, поради което си записвам.

# 10
  • Мнения: 631
Всичко забравям, много съм отнесена напоследък и започнах да си записвам, като се оправдавам с максимата "глупавия помни, умния пише"

# 11
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Числа , дати, имена.... всичко ... и тръгнала бях по едно време да кандидатствам с история  ooooh!

# 12
  • София
  • Мнения: 3 099
Напоследък забравям да съм секси. Забравям да съм палава. Забравям всичко, което не е бебе, памперс, парк и... форум!

# 13
  • Мнения: 2 821
Почти всеки ден се връщам, че съм забравила я завивката за количката, я телефона, парите.....все по нещо. Добре е, че се сещам още във входа Mr. Green.
Забравям всичко, което не е бебе, памперс, парк и... форум!

 Joy

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Почти нищо не забравям, а не е добре това.
А рождени дни помня до степен на патология  ooooh!
Разни случайни хора, хора от детството ми даже, а им помня рождените дни, ужас.

Общи условия

Активация на акаунт