Откъде обикновена бяла тениска?

  • 1 720
  • 5
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Трябва ми за четвъртък за детето (размер 86) обикновена бяла блузка/тениска. Онзи ден бяхме по магазините и разгледах мнооого блузки (тогава още не знаех за бялата) и всички бяха шарени - освен една бяла ризка за 38 лв Crazy
Ако сте засичали в Люлин, Овча Купел или някъде из центъра бели детски тениски, които не струват 38 лв, моля, моля, казвайте бързо!!
Да не се окаже, че най-елементарното няма да мога да намеря! ooooh! А и нямам кога да обикалям, цял ден съм на работа.

# 1
  • Мнения: 5 228
Най-обикновена бяла тениск съм купувала от Хиполенд в Скай Сити - на щанда с бельото. Не помня колко струваше, но със сигурност беше под 10 лв.

# 2
  • София
  • Мнения: 116
здравей,
обикновена чисто бяла тениска за момиче на GAP (цена 7.50) имаше на Доспат 11 в един магазин, който се води Outlet на Bondi. Предполагам, че има и на улица Тунджа - тя е следващата перпендикулярна на Прага след Доспат в посока баня Мадара. Там има един малък магазин за детски дрехи (до плод зеленчук) и има ишлемета. Даже мисля, че са по-евтини от тези на Доспат - 6-6.50 - може да са останали бели.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 324
В Бялата къща в "Хаджи Димитър" - 2 лв.

Последна редакция: вт, 19 юни 2007, 12:20 от кльомба

# 4
  • sofia
  • Мнения: 1 426
В магазин "Цар Лъв" в Люлин 9, около 2лв.  Peace

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Благодаря!  Hug

Този магазин Цар Лъв ми е съвсем наблизо, ще отскоча по-късно до там!

Общи условия

Активация на акаунт