3 D

  • 665
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 389
Момичета, като ходя на прегледи ама честно казано хич не виждам ясно на видеозона, за това много ми се иска да отида и да видя бебо на 3D, обаче мога ли да отида само за да го видя или да си запиша час например за фетална морфология /ходих на такава но пак нищо не видях, а и не разбрах какъв е видеозона/.
Сега съм в 17 г.с. и искам да си имам бебо на дискче, да изчакам ли поне до 20 г.с. или може и сега да го направя???

# 1
  • Мнения: 473
 Аз отидох  в  средата на седмия месец, в 29 г.с. и тогава вече се виждаше  личицето на бебето и е толкова невероятно изживяване, никога няма да забравя усещането, което изпитах когато доктора обърна монитора и ми показа сладкото личице на моя бебчо.

# 2
  • Мнения: 140
Според мен изчакай до 20г.с. и отиди на фетална ехография.Ще го видиш по-добре,а и ще ти кажат как се развива.Леко бременеене!

# 3
  • Мнения: 10 982
Направи го, заслужава си! Ходих на ФМ в 19 г.с. на 3D видеозон и всичко се виждаше - лице, крайници с пръсти, тялото, движенията му Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 1 225
Направи го, заслужава си! Ходих на ФМ в 19 г.с. на 3D видеозон и всичко се виждаше - лице, крайници с пръсти, тялото, движенията му Heart Eyes
  Peace

Аз ходих два пъти - при различни лекари - умишлено. В 20 та седмица и в 34 та пак.

# 5
  • София
  • Мнения: 5 693
Аз ходих в 22 седмица така ми беше казал лекаря Simple Smile КАза,че тогава бебето е добре оформено и може да се види ако има някакъв проблем! Леко бременеене!   bouquet Hug

# 6
  • Мнения: 7 723
Преди 20 г.с. няма нужда да ходиш .
Едва тогава всички органи и системи са изцяло развити
и може да се види дали правилно функционират  Simple Smile

# 7
  • до канала
  • Мнения: 518
изчакай аз ходих в 25г.с.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 423
По- добре изчакай до 20 г.с., че дори и по-късно. Тогава бебето ще е по- развито и ще могат да се видят органите и дали всичко е нормално. Успех  Peace

# 9
  • Мнения: 131
 PeaceНаистина изчакай няколко седмици-всичко се вижда и е невероятно....моята бебка дори сякаш се беше усмихнала Hug...беше много палава през цялото време-не се спря Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 493
Аз ходих ж 20-а г.с.и беше невереоятно изживяване LaughingМожеш да видиш лицето на бебето,рачичките,краченцата,джиженията му,просто страхотно.Също така и органите му и дали правилно функционират те Peace

# 11
  • Мнения: 476
Отидох в 22 седмица по препоръка на моят лекар. Доколкото си спомням след 20 г.с. може ясно да се видят камерите на сърцето, деформации на устната кухина /заешка уста/, пъпната връв и пр.

# 12
  • Мнения: 814
 Аз ходих 2 пъти- в 18тата седмица и 24тата седмица. Наистина е невероятно изживяване Peace, пък и това е нещо необходимо- поне знаеш че с бебчето всичко е ОК.

Общи условия

Активация на акаунт