Октоберфест, отзиви, желаещи да идем:)

  • 887
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 365
Здравейте, замислила съм се за Октоберфеста, но ми се искаше някой по-запознат от вас... например лично посетил го да си изкаже мнението. А може и да се съберем повечеко хора от България /или отдругаде:)/

Благодаря ви предварително Hug

# 1
  • Мнения: 1 636
За да дойде6/дойдете на Октоберфест,ако нямате поzнати,където да преноЩувате сега е късно да реzервирате хотел,всичко в кръг от мин.50км е zаето по това време.Пригответе се zа голяма блъсканиzа,вzемете голямата пачка и вторият стомах zа бира  Mr. Green Задължително беz деzа,ако те са с вас можете да го посетите от 11часа до най_късно 16_17.След това е блъсканиzа и рискувате да ги смачкат или да ги иzгубите.Иначе е купон,особено zа теzи,които не ги е страх от раzличните видове лÜлки и които обичат много народ,висока муzика и бира.Предполагам zнаете,че е с малко повече алкохол.

# 2
  • Мнения: 945
Аz съм му фен. МИналата година бяхме 6 човека, таzи година се очертава да сме 11. Още преz март си реzервирхме маса zа 10 човека в Хофброй, като 3 седмици след начАлната дата нямаше вече места zа съботите и петъците.
Ако не си с реzервирана маса, е много трудно да си намериш такава (е, ако си в 9 сутринта, имаш шанс Laughing). Колкото до хотелите, миналата година в август намерихме стаи zа 100 евро на стая (3 zвеzди) в хотел, намиращ се до месето. Таzи година ще се пробваме пак Юли август zа стаи.
А на октоберфест е супер Laughing

# 3
  • Мнения: 545
Дайте малко инфо, моля..
Къде, кога, какво се гледа, слуша...
Бира се пие вече разбрах  Mr. Green

Мерси,
Клео.   bouquet

# 4
  • Мнения: 1 817
Миналата година ходихме там. 2 седмици преди да отидем резервирахме 3 звезден хотел на 20 минути път от мястото на феста с метрото. Стаята беше около 80 евро. Бяхме 4ма души - все възрастни. Отидохме към 18 часа - не сме се блъскали изобщо! Седяхме до към 23 часа и беше много приятно. Имаше места и вън, и вътре. Останахме много доволни!  Hug

# 5
по аватара ми се вижда, 4е съм му фен Grinning
за спането обикновено резервираме в някое близко селце _ Бавария е невероятно красива

а някой бил ли на празника в Щутгард _ мислим да се пробваме и там   

# 6
  • Мнения: 3 880
а някой бил ли на празника в Щутгард _ мислим да се пробваме и там   
Ние почти всяка година го наобикаляме, но с дете и по детските часове. Аз не си падам много много по този род празненства, но за който ги харесва мисля, че е на ниво. Абе важното е да има хубава компания и добро настроение, другото са подробности Laughing

# 7
  • Мнения: 3 423
Не ми е приятно да гледам пияни
и повръщащи мъже и жени. Нещо
за чукане също не търся. Така че
Октоберфестът не е за мен. Много
ми е селско, шумно, мръсно, гнусно.

# 8
Не ми е приятно да гледам пияни
и повръщащи мъже и жени. Нещо
за чукане също не търся. Така че
Октоберфестът не е за мен. Много
ми е селско, шумно, мръсно, гнусно.


ако пове4ко хора мислеха като теб, нямаШе да се налага да се резервира маса през април, за съжаление оба4е на хиляди и хиляди се харесва  Tired

Биба, мерси за отговора  Peace

Общи условия

Активация на акаунт