Търся добър специалист-инфекциозни болести

  • 4 670
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте,търся добър специалист-инфекциозни болести,който да приема и на частно.Става дума за консултиране на възрастен човек,не на дете.Най-добре да е от Пловдив.Дайте и някакви координати по възможност,че работата е спешна. Sad
Прочетах тука във форума за д-р Хюсник Бояджиян,но не знам още ли работи там в този център "Каспела-2"-в нета никакви координати не намерих на този център,нито пък на този специалист.
Не е задължително непременно да е той-препоръчайте и други специалисти...
Благодаря предварително!!

# 1
Никой ли не може да ме напъти някъде? Cry

# 2
  • Мнения: 107
ами то си има цяла инфекциозна клиника в УМБАЛ"Св.Георги",на Пещерско шосе,би трябвало там да са най-добри специалистите..

# 3
Аммм-нещо не съм превърженик на държавното здравеопазване.
Ходих тука в местната инфекциозна клиника в едно малко градче,където живея близо до Пловдив-наговориха ми пълни глупости,пратиха ме в шеста глуха и никой не ми обърна никакво внимание.Останах напълно недоволен.
Става дума за малка консултация...
Освен това за в тая болница за която говориш-май така юруш не мога да ида (първо имам прекъснати здравни осигуровки (не че е проблем-ше си платя,като неосигурен)
,второ сигурно ще иска някакво направление,трето-вероятно ще ме напъдят към болницата в моя град).
Затва исках да ида при някой специалист,дето бачка в частна клиника или където и да е-плащам си и да ме прегледа.
P.S. Що така 2 регистрации си пуснах и не получавам писмо за активация на мейла,колкото и да се мъча?

# 4
  • Мнения: 107
не знам за инфекционисти с частни кабинети,но ако искаш нищо не ти пречи да се обадиш по телефона и да попиташ кой от лекарите в клиниката има частен прием и къде приема.телефоните им са: 032 602 932, 032 602 933.
а за регистрацията ти,представа нямам защо така се получава newsm78

Общи условия

Активация на акаунт