Кога махнахте памперса

  • 23 971
  • 208
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 103
Всички ми пилят за това гърне, а аз съм твърдо против толкова рано на 1год и 2 месеца сме искам и вашето менение, защото почвам да се замислям дали аз не съм кривата?

# 1
  • Мнения: 423
И моята дъщеря все още е с памперси! Тя е на 1г. и 3м., но и на мен ми пилят за това, че вече и било време да махне памперса и да започвам да я уча да ходи на гърне. Направих няколко опита, но естествено неуспешни и затова смятам, че трябва да мине още малко време и да започне да разбира повече и ще свикне много по-бързо! Така че не се притеснявай!

# 2
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 367
Синът ми беше на 2 години и 3-4 месеца, когато му махнах памперса. Успешно, без никакви сътресения, като след още 2 месеца и спеше без памперс. Моята майка също пробваше да му махне памперса, когато беше на 1 година и няколко месеца, но напълно неуспешно. Той явно не осъзнаваше какво се иска от него и това, че е мокър изобщо не го притесняваше и тя се отказа победена  Mr. Green

# 3
И ние сме още на памперс.Опитах да го сложа на гърне.А той реве и го е страх,направо се тресе от страх.От една седмица опитвам пак,но щом го сложа той става-хваща гърнето и го хвърля.Незнам как да го накарам да го хареса.Немога да го натискам да не става от него(или да го вържа). LaughingЯвно още не може да осъзнае за какво служи.

# 4
  • Мнения: 8 769
Ако прочетеш темите за ЕБХ, даже и преди годинка е възможно да се махне памперса.
Аз обаче, използвах улеснението, и дъщеря ми приключи с памперса след като навърши 2г (с нощния още се разправяме, обаче), а синът ми сега е в процес на "изоставянето" му... (виж ми подписа).

# 5
  • Мнения: 814
 Махнахме памперса като беше на 2г. и 3 мес.

# 6
  • Мнения: 46 488
На 2г. и 8м. без никакъв проблем, от раз  Peace
На 1г. и 8м. пробвах, но тя не разбра въобще за какво става дума  Laughing

На 1 г. и 2 м. е прекалено рано, ще се наложи да се "учите" поне 6 месеца, в най-добрия случай  Tired

# 7
Махнахме го на 1г. и половина даже преди да ги навърши и беше много лесно,не съм имала никакви проблеми. Peace.От мен съвет,ти най добре си знаеш кога,няма нужда да слушаш този и онзи Naughty,когато почувстваш че детето е готово тогава,няма нужда да бързаш Stop,успех

# 8
  • в стаята
  • Мнения: 469
И аз мисля скоро да и взима гърне, поне да я пробвам(1г.) ако не иска пак ще опитаме по нататък

# 9
  • Мнения: 509
На 2 години и 3 месеца без никакви проблеми.

# 10
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
На 2г.9м. синът ми е още с памперс.

# 11
  • Мнения: 854
Махнахме го преди 2 месеца някъде, т.е на 2г и 4 месеца. Стана за седмица може би, като нощният бе отказан от самия него няколко дни по-късно. Хич не съм си давала зор преди това, макар да ходи на гърне от годинката - разбирайте слагане след сън и ако случайно ми хрумне, не по негова инициатива.

# 12
  • Мнения: 1 225
Махнахме памперса като беше на годинка - август месец - но после през есента, започна да се напишква пак и за да не го разболея му го сложих пак. И така до другото лято.

# 13
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
На година и 9 месеца започнахме с опитите. След месец вече нямаше пропуск- нито по време на игра, нито за спането следобед. Нощния остана, но за него хич не бързам.

# 14
  • Мнения: 27 524
Не си крива, коки, я да ги скастряш, кой е майката и кой решава, а? Хич не давам никой да ми пили  Crossing Arms
Гласувах след 2 годинки, защото тогава ще започвам с опитите  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт