Мъжът на приятелката

  • 2 904
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 920
Не ме понася. То и аз не съм за понасяне. Тя вика - Ела, а аз какво.
И 2ри вариант - желае ме.
За протокола - аз съм сама.

# 1
  • Мнения: 1 072
Мъжът на моята приятелка не ме понася. Това вреди на нормалната комуникация между мен и другарката ми. Често разсъждавам над въпроса каква е причината за неговата неприязън. Възможно ли е това да е прикрито сексуално влечение? Все пак съм млада, красива, необвързана........ Или просто той не желая благоврната му да общува с разкрепостени и свободомислещи жени? След поканата й  да гостувам на тяхното семейство, се терзая все повече за основанията за неговото негативно отношение и реших да се посъветвам с вас. Вие сте. Предположете...................

Мадам, как се справих с превода?  Heart Eyes

Последна редакция: вт, 19 юни 2007, 16:41 от Летящата крава

# 2
  • Sf
  • Мнения: 808
Приятелката голяма приятелка ли е или? Ако нетолкова, можеш да го стреснеш мъжа й...

# 3
  • Мнения: 583
Неищо не можах да схвана - кой не те понася и кой те желае newsm78

# 4
  • Мнения: 819
Аз пък нещо не разбрах-какво се пита?  newsm78

# 5
  • Мнения: 589
Всичките мъже на всичките ми приятелки си ме понасят добре Laughing,даже повече,отколкото на приятелките ми им харесва Twisted Evil

# 6
  • Мнения: 677
За тройки ли става дума тук?

# 7
  • Мнения: 3 423
Нормално е да те желае.
Ти си една Мадам все пак.
Пък си и сама. Той е женен.
Да не мислиш, че му е лесно.

# 8
  • Мнения: 920
Мъжът на моята приятелка не ме понася. Това вреди на нормалната комуникация между мен и приятелката ми. Често разсъждавам над въпроса каква е причината за неговата неприязън. Възможно ли е това да е прикрито сексуално влечение? Все пак съм млада, красива, необвързана........ След поканата й  да гостувам на тяхното семейство, реших да се посъветвам с вас. Вие сте. Предположете...................

Мадам, как се справих с превода?  Heart Eyes

Пърфъкт. Както с всичко останало.

# 9
  • Мнения: 589
За тройки ли става дума тук?
Гладна ли е кокошката? hahaha

# 10
  • Мнения: 4 806
а не може ли просто да не те понася?  Mr. Green

всъщност, щом те вълнува въпросът защо не те понася, не е ли време за другия въпрос: а ти понасяш ли го?

# 11
  • София
  • Мнения: 1 176
Неищо не можах да схвана - кой не те понася и кой те желае newsm78
Joy 
А аз друго си мислех, дали авторката понася  него или не, или само го желае? newsm78

# 12
  • Мнения: 3 405
Ревнува жена си от теб  Wink
Аз разбрах и без превод.

# 13
  • Мнения: 3 423
Не може хем да не те понася, хем да те желае.
Може би пък не му понася, че те желае, знам ли.
Ще те мисля.

# 14
  • Мнения: 3 521
Да не е спал като е вzимал приятелката ти. Негов си е проблема. Режи го и хвани приятелката zа компания на море.

Общи условия

Активация на акаунт