Старозагорски мин . бани

  • 4 327
  • 11
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 82
 Скъпи мами , искам да заведа детето си на Старозаг. бани , но не мога да намеря телефони на почивни бази там .
Ако имате телефони моля споделете . А още по-ценни ще са ми съветите Ви  ! мерси

# 1
  • Мнения: 2 386
http://www.armirahotel.com/settlement.html


Много пъти съм ходила там... препоръчвам и станцията зад пощата, висока сграда с басейн, не се сещам за името..

# 2
  • Варна
  • Мнения: 82
evanescent   Струва ми се , че там е много скъпо ?

# 3
  • Мнения: 1 299
На тези бани направи ли им се ремонт, че последният път като ходих не се впечатлих особено newsm78

# 4
  • Мнения: 2 386
Дам, мястото не е нищо особено, но на мен си ми е сантимент и си го харесвам.  Heart Eyes

ГУСВ и тази станция (плюс всички преустроени станции и почивни бази) са много достъпни, а Армира е скъпичка малко, да.
Защо държиш точно там да ходите с детето? На този етап има доста по - добри мнерални бани ( колкото и да ми е мъчно да го кажа).

# 5
  • Варна
  • Мнения: 82
заради удобния транспорт . От Варна сме .
Приемам и предложения .

# 6
  • Мнения: 131
А,голяма пустош е там.По-миналата година бяхме там.Ако искаш да се подложиш на самота-става.Какво всъщност има там-освен няколко почивни станции(почиващи почти няма),има 1 кафе с 2-3 масички отвън,1 хранителен магазин,1 голям парк,но няма в него хора,минерална баня,но съмнително е дали работеше,хубавото беше ,че имаше плаж(скромен,но все пак имаше).Първият ден огледахме какво има,на втория отидохме до Стара Загора,а на третия си тръгнахме.А споменах ли,че  в почивната станция други ,освен моето семейство нямаше.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 522
И аз съм за хотел Армира  Peace. Май е единственото свястно място там.

# 8
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Да, в "АРМИРА" е единственият хубав плаж там. Има и спа - център към хотела, но цените са солени.
Общественият плаж е доста мръсен, миналата година в големия басейн водата беше направо позеленяла  Sick .

# 9
  • Мнения: 1 329
Да не ви разочаровам...мойта работа е свързана с това село.

Някога е било наистина добро място. Сега има един хотел °Извор° който се води 4 звезди. За тези които говорите нямам информация. Но в селото като цяло няма много, много какво да се прави. Парка е под всякаква критика, център няма, банята я бяха затворили заради замърсяване, а самата тя не е ремонтирана отдавна.
Иначе природа, да.

# 10
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
Защо държиш точно там да ходите с детето? На този етап има доста по - добри мнерални бани ( колкото и да ми е мъчно да го кажа).

къде например препоръчваш ти?

# 11
  • Мнения: 2 386
Аз препоръчвам Огняново, Рибарица, Берковица, Сандански..
Зависи защо сте се запътили натам. Природа има на много места, минерални басейни - в Огняново и Велинград са най - добрите (за мен).

Пак повтарям, болно ми е, че говоря така за любимите градски бани, но...е истина.

Последна редакция: сб, 23 юни 2007, 15:08 от evanescent

Общи условия

Активация на акаунт