Мануално спукан фоликул!

  • 3 555
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 306
Има ли някое момиче на което по време на инсеминация или по нянакъв друг повод е спукан фоликул от лекаря по механичен начин. Имам зад гърба си една инсеминация, която се провали, защото фоликулите не се спукаха.

# 1
  • Мнения: 939
Защо отваряш нова тема? нали ти отговорих в другата, че на мен ми спукаха така.

# 2
  • Мнения: 306
Ами отварям нова, защото някой може да не е имал търпение да изчете всичко, което сме писали преди. Извинявам се, ако съм досадила на някой, само че исках да насоча вниманието към това, защото освен теб никой друг не се обади, че са му спукали фоликулите по този начин. Аз доколкото разбрах ти си правила инсеминацията при д-р Стаменов, а виждам, че свободните му часове са чак за 2008 год. Просто не мога да бездействам дотогава. Затова исках, ако има някой друг да може да сподели. Съжалявам, ако съм досадила на някой.
Дали д-р Владимиров практикува така?

# 3
  • Мнения: 1 143
На мен ми спукаха така фоликул по време на инсе - Ватев.

# 4
  • Мнения: 306
В коя клиника е това и в кой град?

# 5
  • Мнения: 1 143
София, ул. "Здраве" 2, Медицински университет - София, катедра биология.
телефон на катедрата: 02 5166-506

0878205253  Минко Еврев, това е тел., който имам на акушер-гинеколога там

# 6
  • Мнения: 306
Благодаря ти Шошинка, а ти как се насочи за инсеминация при тях и колко си правила?

# 7
  • Мнения: 1 143
При тях само едно инсе.  Историята е доста дълга, не ми се връща към минали неща.  Wink

# 8
  • София
  • Мнения: 7 242
А защо мануално, а не с прегнил?

# 9
  • Мнения: 1 143
Биха ми и прегнил. В деня на инсето имаше 2 неспукани фол. и доколкото разбрах това е практика там да ги спукват мануално, ако още не се е случило. Не виждам защо не, заболява те, но е за секунда. Не знам дали има медицинска причина да не се прави.

Общи условия

Активация на акаунт