Цептер - почистване?

  • 3 076
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 512
Мили мами,

наскоро "наследих" комплекта с тенджери и съдове Цептер на мама - подари ми ги за новото ни жилище. Crazy
Навремето, когато тя си ги купи, към тях имаше и една бутилка/туба с някакъв препарат започистване на метала. Е, този препарат отдавна свърши, а сега ми се струва, че не успявам да постигна същия ефект с никой друг препарат. Crossing Arms
Може ли някой да ми каже откъде мога да си купя оригиналния на Цептер? Или поне нещо, което върши същата работа, ако сте пробвали такова.
Благодаря!

Последна редакция: ср, 20 юни 2007, 13:15 от ansam

# 1
  • Мнения: 8 999
Аз мия всичките цептери в миялната - не се надраскват, стоят лъскави и без петна. На ръка измити, тези съдове никога не могат да добият оригиналния си блясък.

# 2
  • Мнения: 3 322
Ако държиш на препарата - пробвай с търсачката. Представителството беше на Цар Асен, мисля, до Съдебната палата, но вече не е! Иначе в миялната!

# 3
  • Мнения: 1 449
Сега май са до зала Универсиада, на съседния ъгъл. Но Цептер никога повече не изглеждат като нови, особено дъното им  Twisted Evil

# 4
  • Мнения: 7
Oфиса  на ЦЕПТЕР е на Александър Жендов 6. Препарата се казва ТОП-ЦЕПТЕР. Петната са от твърдата вода с която миете. За  миялната  препаратите съдържат омекотител за вода и няма петна по съдовете. Когато фирмата прави обслужване на съдовете -деконсервациа, е добре да се възползвате, стават като нови. Препарата CIF също може да се ползва. Съдовете не трябва да се слагат на газов котлон без решетка,за да няма сини петна по дъното.

# 5
  • Мнения: 512
Ей, страхотни сте! Благодаря за отговорите!
За миялната - само там ги мия, но миналата година единият капак ми пропусна вода вътре в термо показалеца (не се сещам как се казваше това със стрелката и температурите  Embarassed ) и го замъгли, та после 2 месеца не виждах какво ми показва, докато готвя. #Cussing out
Оттогава не мия този капак в машината и вече не ми харесва как изглежда, знам, че може и по-добре.
С CIF не съм пробвала, не е ли абразивен?

Oфиса  на ЦЕПТЕР е на Александър Жендов 6. Препарата се казва ТОП-ЦЕПТЕР. Петната са от твърдата вода с която миете. Когато фирмата прави обслужване на съдовете -деконсервациа, е добре да се възползвате, стават като нови. Препарата CIF също може да се ползва. Съдовете не трябва да се слагат на газов котлон без решетка,за да няма сини петна по дъното.

Каква е тази деконсервация на съдовете? Само за новозакупени ли се предлага?

# 6
  • Мнения: 7
Не не е абразивен, като крем е.А за деконсервацията, важи за всички клиенти на CEPTER.Oбикновенно 1,2 пъти в годината се организират презентации и се почистват съдовете на всички клиенти заявили желание.По принцип е дори безплатно,  понякога е  обвързано с покупка на продукт от фирмата.

# 7
  • France
  • Мнения: 726
Моите съдове са на "Нивела", от ранга на "Цептер". Чистя ги с препарата на мъжа ми, който е за почистване на смола. Силно отровен, но го разреждам. Марката е WURTH, а продукта е НЕК 2000. Струва 17лв за литър. Чисти всичко- фритюрник, фурни. Невероятен е. Ако извикате представител на WURTH, ще ви го достави в къщи. Не го ползвайте за алуминий.
По- добър препарат и Цептер нямат.

Общи условия

Активация на акаунт